rowan

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Douglas Skin Augmenting Hydra Powder

Douglas Skin Augmenting Hydra Powder
2021. szeptember 13.

Nagyon finom illatú, átlátszó púder. Felvíve szépen mattít, de kb 1 óra múlva bőrazonossá válik, ami nekem nem probléma, szerintem hülyén is néz ki, ha maszk-szerűen matt egy arcbőr. Nem a legtartósabb púder, amivel találkoztam valaha, de legalább van okom újra és újra feltenni, ami azért jó, mert istenien hűsít! :P Én imádom ezt benne, valami fantasztikusan hűs, enyhén nedves érzés, amikor a púderecsettel odaérintem a bőrömhöz. Főleg nyáron isteni!
Az anti-aging, stb tulajdonságok inkább viccesek tőle, soha nem fog egy púderből a bőrbe szívódni ez a pár összetevő, amúgy is olyan pici mennyiség, hogy el is felejthetjük. Szerintem nem kéne ilyesmit erőltetni smink termékekben.
Na de a hűsítő-hidratáló hatás, az imádnivaló!

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

A Fényvédő!
Imádom, ez az én bőrömre való (kombinált, mitesszeres, pattanásos). Érzem, hogy hidratál, azt viszont, hogy rajtam van, nem érzem, és közben SPF 50-nel véd a Nap ellen, ennél többet nem is várhatnék! Nagyon kellemes, nyugtató érzés a bőrömnek, bár ilyet nem ígér emlékeim szerint, könnyű eloszlatni, és hamar beszívódik. Sminkelni is szuperül lehet rá!
Újra fogom venni, nem csak nyáron!

Evy Sunscreen Mousse SPF50

Evy Sunscreen Mousse SPF50
2021. szeptember 13.

Elsőre, és talán másodikra érdekes volt, hogy hab állagú a fényvédő, ráadásul 50-es SPF. Kellett pár alkalom, hogy ráálljon a kezem a megfelelő mennyiség kinyomására. Aztán már egyre kevésbé tetszett, pillanatnyilag alig várom, hogy elfogyjon. Nekem kissé nehezen kezelhető ez az állag, képtelen vagyok egyenletesen eloszlatni, ráadásul a hab darabkák elmásznak vagy potyognak mindenfelé... :(
Az én kombinált, mitesszeres bőrömön fényes felületet hagy, és ragad is, maszk érzete van, és cseppet sem érzek rá ingerenciát, hogy még sminkeljek is rá.
Csak az 50 SPF és a szép összetevők miatt adok 3 csillagot, de az állaga miatt szívem szerint egyet adnék max. :(