royne

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Chloé EDT (2015)

Chloé EDT (2015)
2020. február 13.

Nagyon sokáig keresgéltem az illatomat, mind niche , mind mainstream vonalon. Most már elmondhatom, hogy megtaláltam a Signatura illatomat. Ez a parfüm maga a csoda, a mennyország! Valahányszor vele fújom be magam, mélységes boldogság tölt el. Ha ideges vagyok, megnyugtat, ha szomorú, felvidít. Mintha a legjobb barátom lenne. Átölel, melenget. Ilyen csodálatos, harmonikus, íriszes-rózsás-szantálos illattal még nem találkoztam. Most már tudom, milyen, ha egy parfüm elvarázsol <3

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2020. február 13.

Reggelente szoktam használni, BB krém alá.. nagyon meg vagyok elégedve vele . Szépen hidratálja az arcomat, nem lesz az a száraz, pergő érzés délutánra, mintha csak önmagában használnám a BB krémet. És nem allergizál, ez nálam plusz pont (sajnos nagyon sok termékre allegiás vagyok)

Rimmel Wonder'lux Szempillaspirál

Rimmel Wonder'lux Szempillaspirál
2020. február 13.

Nem tudom, hogy a szemfesték, vagy maga a kefe csapnivalóbb. Csomósan viszi fel a festéket, kb. úgy néz ki a szempilla a beavatkozás után, mintha 20x átkenték volna. Ezáltal csomós, a szempillákat összetapaszja. Egy miatt adok neki két csillagot: mert nem allergizál. De ettől függetlenül nálam a kukában landolt.