royne

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Dikson Luxury Caviar Revitalizáló és Feltöltő Sampon Kaviárral

Dikson Luxury Caviar Revitalizáló és Feltöltő Sampon Kaviárral
2021. február 4.

Fodrászom ajánlására vettem meg a sampon-kondicionáló-hajpakolás kombót. Alapjáraton elég vastagszálú, dús hajam van, sajnos a koromnál fogva dehidratált, és élettelen ( főleg a festés miatt).Nálam nagyon jól teljesít, végre nem merev és fakó,hanem sokkal puhább ,lágy esésű lett tőle.Ami picit zavar,hogy a samponja elég híg , és emiatt elég sokat kell a hajamra tenni,hogy tényleg érezzem, be van samponozva :) Nagyon sok sampon okoz nálam fejbőr-irritációt,ami főleg viszketés formájában szokott jelentkezni. Ennél a termékcsaládnál szerencsére ezt nem tapasztaltam. Pici diszkomfort -érzet kb a 4.-5.napon szokott jelentkezni, de újramosva a hajamat,ez szerencsére elmúlik. Összességében:nagyon ajánlom, főleg a nagyobbik kiszerelést,ár-érték arányban nagyon megéri..

Yves Rocher Nuit D'orchidee

Yves Rocher Nuit D'orchidee
2020. június 16.

Igazi, ikonikus , “dark” illat, 80-as évek feeling. Jellegében a Poison mellé tudnám tenni. Ugyanaz a kortalan, nőies elegancia. Nyitása brutális : Virágos, de nemcsak orchideát érzek . Jázmin, gardénia biztos hogy van benne. ( sajnos ami jázminos, azt nem tudom viselni :( ) No meg egy picit füstös, talán tömjén? Illetve halványan, de a rózsa is érezhető . Fél óra múlva csendesedik az illata, megszelidül
Nem könnyed nyári estékre való. Inkább fülledt éjszakákra, de szerintem hidegebb időben mutatja meg az igazi arcát.

Chloé EDT (2015)

Chloé EDT (2015)
2020. február 13.

Nagyon sokáig keresgéltem az illatomat, mind niche , mind mainstream vonalon. Most már elmondhatom, hogy megtaláltam a Signatura illatomat. Ez a parfüm maga a csoda, a mennyország! Valahányszor vele fújom be magam, mélységes boldogság tölt el. Ha ideges vagyok, megnyugtat, ha szomorú, felvidít. Mintha a legjobb barátom lenne. Átölel, melenget. Ilyen csodálatos, harmonikus, íriszes-rózsás-szantálos illattal még nem találkoztam. Most már tudom, milyen, ha egy parfüm elvarázsol <3