Rozicska

Regisztráció dátuma: 2020. október 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. október 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Cartier Baiser Volé

Cartier Baiser Volé
2021. szeptember 18.

Imádom a liliomot (is). Talán a bőrkémiám az oka, rajtam szegfű illata van,de a legkevésbé sem kellemetlen.Tökéletesen megfogalmazta Asianlover a virágüzletbe lépéshez való hasonlatosságot.30 ml-s kiszerelést rendeltem(muszáj határt húzni a gyűjtésben),az üvege is csinos,igényes.Tartóssága rajtam 4*,de összességében megérdemli a kitűnő osztályzatot,annál is inkább,mivel a férjem is szereti rajtam.

Gres Cabotine Eau Vivide

Gres Cabotine Eau Vivide
2021. szeptember 18.

Annyira sajnálom,hogy csak most bukkantam rá,amikor már alig-alig fellelhető.Imádom az aquás-friss-virágos illatokat.Hát ez pont ilyen.A Fragranticán böngésztem,ott dobta fel a kereső valamelyik illat alternatívájaként.Most az egyik online parfüméria kiárusítja,így azonnal rendeltem.Csodás!Annál is inkább,mivel hasonló az illat élménye,mint a Bond No.9 The Scent of Peace-nél,sokkal-sokkal barátibb áron(bár eleinte ezzel voltak kis fenntartásaim,mostanra függő lettem).Mindkettőnél a fejillatban :feketeribizli,a szívillatban:gyöngyvirág(is),alapillatban:cédrus,pézsma szerepel.Ha kedveli valaki az ilyen illatokat,bátran ajánlom vakvásárlásra ,nem fog csalódást okozni.Bármelyik korosztálynak javaslom.Tartóssága 4-es,de ruhával fedett részeken sokkal-sokkal tovább tart.Imádom!

S.T. Dupont S. T. Dupont Pour Femme

S.T. Dupont S. T. Dupont Pour Femme
2021. augusztus 10.

Általában a könnyedebb illatokat kedvelem,de gondoltam legyen olyan is, ami elegánsabb.A kifújást követően megijedtem,túl erős,kicsit old- fashion benyomást kelt.El is raktam a szekrény mélyére.Most vettem újra elő,egy nyár esti alkalomra.A rendkívül erős kezdés után szelídül és átvált egy nagyon elegáns illatba.Igazán nem is tudnám meghatározni-elegáns és tiszta.Egy kifinomult női illat,és hihetetlenül tartós,melyről egy fehér ,könnyed eleganciájú francia nő képe ugrik be.Megítélésem szerint,inkább a közép és érettebb korosztály számára való,és semmiképpen nem vakvásárlásként-azt csak az elszánt gyűjtögetők tegyék:) A csomagolás csillagos ötös,gyönyörű sötétkék bársonnyal bevont (papír doboz),a palack felpattintós,egyedi ,sugallja a beltartalmat.