Rozmaring

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Cream
2019. július 22.

Lassan 2 hete használom, és alig látszik meg rajta. Nekem elég nagyon kevés mennyiség is, az is tökéletesen hidratál, szépen kisimul tőle az arcom, nem okoz irritációt, nagyon friss érzést kelt. Használom a lotion társát is, de a krémet jobban szeretem, szerintem újravevős lesz, és a nővérem is rácsábult, neki is bevált.
Kombinált, nem túl száraz bőrre tökéletes. :)

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion
2019. július 22.

Én reggelente használom reggeli arckrém helyett, mert nem bírom egyszerűen a zsírosabb krémek érzetét napközben az arcomon. Jól teljesít, az én kombinált, bár lassan szépen már normállá alakuló arcbőrömet szépen hidratálja, talán a 40 fokban kicsit túl "olajos" érzetet hagyott, akkor valamiért nem akarta 100% beszívni a bőröm.
Imádom az illatát, nem okozott irritációt, szóval nálam megy az 5 csillag. :)

Isntree Clear Skin 8% AHA Essence

Isntree Clear Skin 8% AHA Essence
2019. február 5.

Egyszerűen IMÁDOM! Direkt várni akartam a véleményírással, ne csak egy használat után írjak, mert már akkor hűha érzés volt, de most is ugyanúgy tartom a véleményemet, hogy VÁÓ!
Ez az első AHA hámlasztóm, ezzel együtt, persze külön napokon a COSRX BHA hámlasztóját használom, de ez sokkal hatásosabb szerintem. Rettenetesen puha lesz utána a bőröm, könnyú vele rétegezni, nem okozott se patikat, se semmi rosszat, nem csípett, szóval nagyon jól tette a dolgát. Utána én még használok esszenciát és arckrémet, azokkal tényleg nagyon jól tud működni, szóval egyszerűen csodás. :)) Szerintem tartós lesz a szerelem.