Best of Beauty 2019

Rozsaszinponilo

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

NYX Epic Ink Liner

NYX Epic Ink Liner
2019. június 16.

Második tusnál tapasztalom, hogy borzasztóan elkezd folyni. Valamiért, nem tudom, hogy miért. Tárolhatom fekve, állitva, fejjel lefele, fejjel felfele, mindig pacsmagol első pár használat után.
Körülbelül 30-40 használat után abbahagyja, utána imádnivaló tus - tartós, pigmentált és precízen lehet vele dolgozni.

De sajnos az irritáló pacsmagolós folydogálás miatt nem lesz kedvenc. :(

NYX Professional Makeup Super Luscious Badunkadunk Szempillaspirál

NYX Professional Makeup Super Luscious Badunkadunk Szempillaspirál
2019. június 14.

Sajnos nem lett a szívem csücske ez a spirál. :(
Borzalmasan sok festéket vesz fel, papírzsepivel kell letörölgetni, hogy egyáltalán használható legyen. Ezenkívül egyáltalán nem tartós, egész nap törólgetni kell, mert folyamatosan a szemem alatt köt ki.
Egyetlen pozitívuma, hogy 2 rétegben is mesés pillákat lehet vele festeni, hosszít, dúsít - dehát ekkora választék mellett ez nem elég. :)

Hylamide HA Blur

Hylamide HA Blur
2019. április 20.

Nagyon akartam szeretni, nagyon akartam, hogy működjön és hogy szerelmünk örök legyen, de sajnos csalódást okoz valahányszor alapozót, vagy BB krémet tennék fölé. :(
Kap 2 csillagot, mert érdekes a hialuron alapú elgondolás, és védi a bőrönet vele a városi portól, de mint primer hanyagolható. Bárhogy próbáltam utána alapozni, az alapozó utána kukackákban vált le a pofimról, ronda foltokban maradt csak fent - és az a legszebb, amikor a hajvonalamban tapadnak meg a kukacok, és lehet onnan kifésülni. -.-'

Nem, nem, nagyon nem. Kísérleti jelleggel sem ajánlom, ha netán valaki kipróbálná, vannak jobbak ebben az árkategóriában.