Rozsaszinponilo

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. július 11.

Abszolút megéri az árát!
Kicsinek, kevésnek tűnhet elsőre a kiszerelése, de ha vizes hajra visszül fel, szépen lehet vele takarékoskodni.
Hasonlóan az előttem szólókhoz nálam is a szőkített hajvégek miatti töredezés okozott gondokat, erre kellett valami tuti fegyver. :)

Heti egyszer használom, vizes hajra, teljes hajhosszra. Kb. 1 óráig hagyom fent, utána az aktuális samponnal és balzsammal megmosom a hajamat.

Az instant hatása is lenyűgöző: azonnal puha, selymes, élettelteli hajkorona. Hosszútávon pedig mégjobb: ennyit még sosem nőtt a hajam, alig kell visszavágatni a végeit.

Nagyon ajánlom!

Yves Rocher Arctisztító Krém Tápláló Olajokkal

Yves Rocher Arctisztító Krém Tápláló Olajokkal
2020. február 18.

Télen kötelezővé tenném mindenkinek. :)
Arcápolási rutinom első lépése, mint olajos lemosó (a második egy habzó, vizes bázisú lemosó). Hibátlanul leszedi az arcsmink 95%-át, megbízható, alapos de mindeközben gyengéd. Szinte azonnal krémes, olajos állagúvá válik a bőrön, jól lemosható.
Szemsminket kicsit kényelmetlen vele leszedni, így nem is erőltetem már szemkörnyékre - dehát nem is ez a feladata. :)

Ziaja Olívaolaj Regeneráló Sampon

Ziaja Olívaolaj Regeneráló Sampon
2019. szeptember 25.

Nagyon nem. :(
Könnyen zsírosodó hajam van, ezzel a samponnal 2-3 napig egészen tűrhető a hajtő tisztasága, de borzalmasan és megbocsáthatatlanul kiszárította a hajvégeimet. Ráadásul elképesztően gubancos lesz a hajam a használata után, így hiába az olivaolajos regeneráló hatás, ha fésűvel utána szét kell tépnem az egészet frizkómat.
Úgy érzem, hogy nincs az a balzsam, ami helyretenné ezt a szárító hatást. :(
Kukába vele!