Rozsaszinponilo

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray
2021. augusztus 10.

Hátránya (és ami miatt biztosan nem veszem újra), hogy botrányosan rossz olajos réteget hagy a bőrömön, képtelen beszívódni. Mindig figyelni kell, hogy "játszós" ruhát vegyek fel felé, mert összekenek vele mindent. Mintha étolajban mártóztam volna meg.

Előnye, hogy kényelmes a kis kiszerelése, könnyen elkenhető és megbízhatóan védi a bőrömet.

Sajnos nem lesz go-to fényvédő, mert csak és kizárólag strandoláshoz tudom használni, mindennapokra túl olajos.

Skin 79 Animal Color Clay Mask Dry Monkey

Skin 79 Animal Color Clay Mask Dry Monkey
2021. április 30.

Könnyen felkenhető, egész jó kis arcpakolás. Az illatában finoman érződik a levendula illata. :) Különösebb wow-hatást nem ért el nálam (ezért a -1 csillag, mivel nem "csodaszer"), viszont szép tiszta bőrképet hagy maga után, és egyáltalán nem szárította ki a bőrömet, ahhoz képest, hogy agyagmaszkkal van dolgunk.

Sara Beauty Spa Hidratáló Kézkrém és Testápoló - Vanília és Jázmin

Sara Beauty Spa Hidratáló Kézkrém és Testápoló - Vanília és Jázmin
2021. április 8.
(!)

Tesztelésre kaptam én is, és köszönöm! :)

Szóljon mellette, hogy kellemes vanília illata van, és nagyon hamar beszívódik, mindenféle ragacsos érzet nélkül.
Azonban sajnos nem életem testápolója, egyáltalán nem ájultam el tőle. Tulajdonképpen nulla hidratáló hatása van, nem tapasztaltam háromnegyed doboz elfogyasztása után bőrszépítő vagy feszesítő hatást, ráadásul az összetevői sem a legszebbek. :(