rozsaszonja

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2013. október 3.

Én a homokszőke árnyalatot találtam meg és nagyon bevált.
Soha többet ammónia!

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2013. szeptember 16.

Most voltam a gyógyszertárban és a patikus néni azt mondta, hogy megjelent egy új, kímélőbb összetételű fajta. Vonakodva vásároltam meg, mert hogy lesz hatásos, ha nem gyújtja fel a hónaljamat. De csíp, mar semmi változás, de cserébe világos szürke, szűk pólóban semmi folt- jelenti ezt egy extrém "stressz, hőség egyre megy" izzadó. Tegnap hűtőből kivett Fenistillel kentem be. Elviselhetőbb volt és nem vett le a mai hatásából.

Sundance Napozó Krém SPF20

Sundance Napozó Krém SPF20
2013. június 22.

A teljes gyűlölet! Ezekben a tikkasztó napokban a Balatonon használtam majdnem egy teljes hétig az 50-es faktorút. Sokat kentem, fehér lettem, nem barnultam, rendben! De az a 6 darab nagyméretű pattanás a fejemen, az nagyon nincsen...Mástól nem lehet slussz-passz, ugyanis utoljára 16 évesen néztem ki így és azóta gyakorta folytattam olyan élettevékenységet, mint mostanában, de nem lettem ragya királynő. Jövő héten lejár a szabadságom, szerencsére túl vagyok a nyaraláson és majd a klimatizált melóhelyen folytatom a nyarat. Úgyhogy a pokol végéig max. veszek egy fényvédős hidratálót. Aztán ha jövőre kényszerítenek, hogy a Bahamákon égjek, egy autentikusabb flancos cuccot nézek. :-)