rrfanni

Regisztráció dátuma: 2018. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Joanna Sensual Nyugtató Olaj Argán Olajjal

Joanna Sensual Nyugtató Olaj Argán Olajjal
2018. március 25.

Nagyon jó az illata. Nekem mindenféle bőrirritációra jó szokott lenni. A gyantázás utáni pirosság percek alatt eltűnik, ahogy a gyantamaradványok is gyorsan lejönnek.

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat
2018. március 25.

Kifejezetten arra vettem, hogy eltűntesse az orromon a mitesszereket, a 125g-os fele doboz után nem sokat tapasztaltam, aztán az egyik nap 6-10 percre raktam fel csak de az orrom mintha napégés után megdörzsöltem volna, nagy körökben hámlott. Nagyon megijedtem, de nem hagytam annyiban, már csak egynegyed van a dobozban és szép lassan eltűnedeztek a kis fekete pöttyeim. A hámlás egyfajta tanulság volt, hogyha szárazabb a bőröm akkor inkább megvárom, hogy helyrejöjjön addig nem kenem fel, azóta nem is történt ilyen. Azért csak óvatosan :)

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon
2018. március 25.

Már csak egy egész kicsi van a flakonban, elég vegyesek az érzéseim, hogy újra megvegyem-e. Az illata nagyon tetszik, sajnos csak a mosás napján érezni rajta, ahogy a puhaság is nagyon sokat veszít egy nap után. Mióta használom az átlagnál többször igényel mosást a hajam. Egy ideig használtam vele (a hátulján hozzá ajánlott) hajpakolást is, de az mintha már túl sok lett volna a hajamnak, eléggé száraz lett tőle. Azóta nem márkabeli balzsammal használom szebb eredménnyel. Nagyon erős a tisztító hatása.