rrituss

Regisztráció dátuma: 2017. november 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Authentic Beauty Concept Indulging Fluid Oil

Authentic Beauty Concept Indulging Fluid Oil
2021. március 25.

Nagyon NAGYON sokáig nézegettem a márkát (összetevőket, véleményeket, összehasonlításokat), és a különböző termékcsaládokat, mire rászántam magam, és vettem egy Replenish szettet (sampon, kondícionáló, maszk + az olaj), mert már annyira elkeseredett voltam a középhozzú hajam állapotát illetően (száraz, vékony, szálló, olyan igazán semmilyen), hogy drasztikus (és igen, drága) megoldást választottam. Amit egyáltalán nem bántam meg, rendkívül kifinomult minden termék, a textúrák, az illatok, a hatás! Abszolút WOW, már az első használat sokat segített, és minél tovább használom, annál inkább válik természetesen fényessé, puhává, kezelhetővé a hajam, és nemcsak én rajongok érte újra, de a párom is. :)
Van, hogy szárítás előtt is viszek fel egy kis mennyiséget az olajból a hajvégeimre, de általában inkább száraz hajon használom. Szépen rendben tartja a hajvégeimet, nem töredezik, és olyan puha, mint még soha kb. A visszafogott, virágos illatát is nagyon szeretem, bár tény, hogy ennek nem sok köze van a hatáshoz, de mindenképp érdemel pár szót, mert hosszan érzem, olyan, mint egy kellemes parfüm. Heti többször is használom, és egyáltalán nem nehezíti el a hajam (csakis a hajam alsó harmadára), és hamar be is szívódik, nincs olyajos érzet, nem tapadnak össze a szálak, szóval tényleg a legjobb hajolaj, amit valaha próbáltam. Még ígyheti több használat mellett sem fogy gyorsan, sokáig elég lesz, így nekem megéri.

Authentic Beauty Concept Replenish Conditioner

Authentic Beauty Concept Replenish Conditioner
2021. március 25.

A kondícionálót 5-10 percig fenthagyom, bele is fésülöm a hajamba, és csak azután öblítem ki, és már ez is sokkal kezelhetőbbé tette a hajam, azelőtt vizesen meg sem próbáltam kifésülni, annyira gubancolódott, de ezzel és a maszkkal már nincs ilyen probléma.
Ápol, kényeztet, nagyon szeretem, és a 3 hónap alatt szerintem még a felét sem használtam el, heti egy mosással, így tényleg hónapokig elég és enkem megérte a befektetést, sosem volt még iylen jó állípotban a hajam.

Authentic Beauty Concept Replenish Mask Regeneráló Hajpakolás

Authentic Beauty Concept Replenish Mask Regeneráló Hajpakolás
2021. március 25.

Nagyon NAGYON sokáig nézegettem a márkát (összetevőket, véleményeket, összehasonlításokat), és a különböző termékcsaládokat, mire rászántam magam, és vettem egy Replenish szettet (sampon, kondícionáló, masz + az olaj), mert már annyira elkeseredett voltam a középhozzú hajam állapotát illetően (száraz, vékony, szálló, olyan igazán semmilyen), hogy drasztikus (és igen, drága) megoldást választottam. Amit egyáltalán nem bántam meg, rendkívül kifinomult minden termék, a textúrák, az illatok, a hatás! Abszolút WOW, már az első használat sokat segített, és minél tovább használom, annál inkább válik természetesen fényessé, puhává, kezelhetővé a hajam, és nemcsak én rajongok érte újra, de a párom is. :)
Önmagában ez a maszk is egy csoda szerintem, de így együtt használva fejtik ki igazán a hatásukat, ami nekem abszolút szerelem.
Heti 1x mosok hajat, így hónapokig elég a kiszerelés, 3 hónap alatt szerintem a felét sem használtam még el sem a maszknak sem a samponnak, kondícionálónak, szóval nekem megéri a befektetést. A töredezett hajvégeknek intett búcsúról már ne is beszéljünk, egyszóval sokkal egészségesebb a hajam!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ