rrituss

Regisztráció dátuma: 2017. november 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50

EVY Technology Sunscreen Mousse Kids SPF50
2022. április 14.

Hogy miéert kellett nekem 2022-ig várni, míg kipróbáltam arca a 30-as verzióját, majd ezt, az totális rejtély, ugyanis nem kis összeget és nyűglődést mespóroltam volna magamnak. Az imádatom határtalan, tempós, hosszú bringázáshoz tökéletes, nem folyik le az arcom. Felkenés után 5-10 perccel szinte észre sem veszem, pedig a reggeli rutinom is elég hidratáló (toner, SAP c vitamin, aPad vagy centella szérum és hidratáló), de tökéletesen beszívódik. A második kenés után szoktam általában érezni, hogy hagy ragacsos réteget, de még azt is elviselem, mert egy csoda. Meg azt is, hogy ha belemászik a szemembe (nem fordul elő minden alkalommal, de néha igen), engem csíp, de nem igazán találkoztam még olyan fényvédővel, ami normális védelmet ad, és nem bántja a szemem, szóval én kitartok az 5 csillag mellett.

Shea Moisture Coconut Und Hibiscus Curl Enhancing Smoothie

Shea Moisture Coconut Und Hibiscus Curl Enhancing Smoothie
2022. április 14.

Az utóbbi években egyre inkább hullámos (lassssssan göndörödő) hajam újfajta hozzáállást, és kezelést kíván, mint az inkább egyenes, így egyre több és több hullámos/göndör hajra való terméket kezdtem el bevezetni a rutinomba. Ezzel a Smoothie-val gyönyörű tincses, és fényes végeredményt kapok. Én használom nedves/törölköző száraz, és száraz hajon is felfrissítés céljából, és úgy vettem észre, nagyon szereti a hajam, egészséges, hidratált, és tovább is tartanak a hullámaim, nem nehezíti el őket, és azt is megfigyeltem, hogy mióta használom (és kevesebbet fésülködöm) a hajvégeim nem törnek, szinte egyáltalán, bár ezt nem merem elkiabálni, hogy csak miatta, mert az biztos, hogy a cgm is maga sokat segít.
Az illata meg persze csodás, mennyiségre nem kell belőle egyszerre sok, így biztosan sokáig fog tartani ez a tégely.
A hajam egyébként alacsony - normál porozitású, vékony szálú, hátközépig érő, 2B - 2C hullámos.

Authentic Beauty Concept Hydrate Mask Hidratáló Hajpakolás

Authentic Beauty Concept Hydrate Mask Hidratáló Hajpakolás
2022. március 15.

Mindenki haja más, így nem fog egyformán beválni mindenkinek ugyanaz a termék, ezért is van többféle vonala a márkának. AZ én hajam hátközépig ér, vékony szálú, egyre inkább hullámos, ami elég becsapós tud lenni, hiszen egyből rámodtam, hogy frizzy, pedig csak máshogy kell ápolni, mint az egyeneset. Szóval soksok utánajárás, olvasás után döntöttem amellett, hogy kipróbálom a márkát, először a replenish családot, majd a fodrászom javaslatára váltottam a hydrate-re, ami nekem abszolút megérte, mert a replenish picit talán túl sok volt, annyira nem volt sérülve a hajam, és a szárazságon ez a maszk, és a kondícionáló nagyon sokat segített. Lassan 2 éve használom őket, közben 1-1 hónapra próbálkoztam más márkával, de mindig visszatértem, mert nagyon tetszik, hogy tényleg kiemeli a természetes megjelenését a hajamnak, és remekül ápol. A maszkot heti 1x használom (mostanában leginkább heti 2x mosok hajat, a hét közepi mosásnál csak kondícionálót teszek fel), majd ezután jon a kondi, és az eredmény engem teljesen meggyőzött. Pillanatok alatt fésülhető, nem gubancos haj, száradás után sem áll szanaszét, és nincs is olyan rézés, mintha ülne valami a hajamon. Nagyjából minimum fél évre elegendő szokott lenni nekem ez a maszk. Fél évente is járok fodrászhoz, így nekem megéri, hogy otthon is ilyen minőségben tudom ápolni a hajam, és nem szükséges sűrűbben vágatni.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ