Rrr

Regisztráció dátuma: 2014. április 18.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 18.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló
2017. január 16.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Ez a termék nem sokat ér, többször biztos hogy nem veszek ilyet, sőt örülök ha el tudom használni. Semmilyen hatást nem tapasztaltam. Semmit sem segít a karikákon, nem is hidratál. Egyedül a golyós kiszerelést tudom valamire értékelni, az elég praktikus, kényelmes megoldás.

Isana Miss Cara Mella Krémtusfürdő

Isana Miss Cara Mella Krémtusfürdő
2016. november 30.

Elképesztően finom az illata! Nem túl émelyítő, kellemesen édeskés. Amikor bementem a boltba tusfürdőt venni és megszagoltam, nem is keresgéltem tovább, egyből belekerült a kosaramba. Egy élmény vele fürdeni és még órákig tudnám szagolgatni. (Bár sajnos nem érezni olyan sokáig az illatát a bőrön.) Egy problémám van vele, hogy kissé szárítja a bőrt.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2016. november 30.

Akár csak a többi Carmex termék, ez is nagyon hatásos. Számomra teljesen megérte az árát. Talán a tégelyes, illetve kitekerős változatnak erőteljesebb a hidratáló hatása, de ennek is kiemelkedő a többi termékhez képest. Ha egy kis plusz fényt is szeretnék biztos hogy ezt választom. Szép, puha, ápolt ajkakat eredményez. Csak ajánlani tudom.