rtteszvesz

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kiehl's Clearly Corrective Dark Spot Solution

Kiehl's Clearly Corrective Dark Spot Solution
2021. július 23.

KM boxban jutottam hozzáa 15 ml-es kiszereléshez.Mindennel összefér, könnyen beszívódik, de picit ragad. Az üvege kényelmes fogású, a pipetta nem ereszt, nagyon jól lehet vele adagolni. Nagyon tetszik a pici üvegcse, fel fogom használni a későbbiekben.
Illatmentes, de valami kis llata van, mikor ránéztem az összetevőkre, arra gondoltam, hogy esetleg az alkoholt érzem benne, hisz nem használok alkoholt tartalmazó kencéket. Sajnálom, hogy ez az összetevő belekerült.
Örülök, hogy kipróbálhattam, mert ennyiért nem vettem volna meg. Vannak olcsóbban hasonló hatású szérumok.

Estée Lauder Micro Essence

Estée Lauder Micro Essence
2021. július 23.

A KM boxal került hozzám a 7 ml-es minta. Meglepően sokáig lehet használni ezt a mennyiséget is, azt hittem pik-pakk elfogy, de nem :). Kellemesen hidratál és gyorsan beszívódik, nem okoz irritációt. Az ára viszont számomra már a léletani határ felett van, így nem fogom megvenni, de örülök, hogy kipróbálhattam.

La Roche-Posay Anthelios Sun Intolerance Napvédő Krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Sun Intolerance Napvédő Krém SPF50+
2021. július 23.

Termék mntákat próbáltam belőle. Még szerencse, hogy nem vettem meg. Bár a dobozra az volt írva, hogy nem hagy fehér réteget, nálam egyértelműen hagy fehér réteget. Nagyon gyorsan kell felkennem, különben pereg. Nekem zsíros és fényes marad nagyon. Pereg is lefele, ha szérum van alatta, próbáltam 1 szérummal is, akkor is fehér réteg és pereg, sminkelni meg se próbáltam rá. Nem jött be :(