rtteszvesz

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. augusztus 4.

Sajnos azt tudom mondani én is, mint az előttem szólok. NAgyon sok jön ki egyszerre, így nem takarékos a használata és nem is szabályozható a mennyiség. Fehér lepergő réteget hagy maga után, a gyerekeim rosszul vannak tőle, így este használom. Így újravenni nem fogom, szerencsére a Boxból kaptam, amúgy drágállnám. Egyébként az érzékeny szememet nem irritálja, és jól hidratálja a szemem környékét, de a használata rendkívül macerás.
08.03.
Update:
CSípte a szemem, könnyezett tőle, illetve tönkrement az adagoló nem jön ki belőle semmi. Letekerem és úgy próbálom kibányászni a krémet. Dekoltázsra kenem már csak. Így levonok egy csillagot a kettőből.

Innisfree Jeju Lava Seawater Cream

Innisfree Jeju Lava Seawater Cream
2020. július 21.

Kis kiszerelésem van belőle lotionnel, tonikkal, essenciával. Nagyon kellemes használni, pattikat nem okoz, szépen hidratál, sajnos nekem az illata nagyon erős és nagyon sok. Illatmentesen vagy legalább szolidabb, kevésbé erős illattal újravenném. Így sajnos nem.

Balea Men Ultra Sensitive Arctisztító Hab

Balea Men Ultra Sensitive Arctisztító Hab
2020. július 21.

Nagyon szeretem, szép összetevőkkel rendelkezik. Nem szárít , nem irritál, kiskamasz lányom is ezt használja. Sajnos mostanában nem látom a DM polcain. Remélem nem vonják ki a forgalomból. Csodálom, hogy ilyen kevés vélemény érkezett rá, pedig jó ár/érték arányú termék.