Rumcajsz

Regisztráció dátuma: 2021. január 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. január 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Armaf Club De Nuit Men

Armaf Club De Nuit Men
2021. március 20.

öhm itt a véleményezők el vannak tévedve, vagy azóta megváltoztatták a nevet és képet, mert ez nem az aventus klón club de nuit (az az intense fekete üveges), ez az állítólagos 1 million klón! És a 1 million klónságot én nagyon is érzem (egyik karomon club de nuit, másikon 1 million van). nagyon hasonló. 90%-ban szerintem. 1 million harsányabb. Ez szerintem viselhetőbb és féláron van.

Versace Pour Homme Dylan Blue EDT

Versace Pour Homme Dylan Blue EDT
2021. március 19.

kicsit zavaros-szintetikus illat. friss, tiszta, összetettebb, mélyebb, mint a sima pour homme. annyira nem az én stílusom. el tudom képzelni, hogy valakinek jól áll. nyáron azért elhasználgatom majd, 5ml-es kis miniatűröm van belőle. kicsit unalmas és basic. apuka illat

szerk.: ha csak a levegőben érzed valaki körül, akkor egész kellemes, ezért kap még egy csillagot

Springfield Reconsider EDT

Springfield Reconsider EDT
2021. március 18.

Hirtelen ötlettől vezérelve egy Springfield üzletben próbáltam ki ezt az ""öko"" parfümöt. Nyitása nem tetszett, tovább is álltam. Este viszont ahogy szagoltam csuklómon egy finom mohás, gyantás, erdei illattá finomult a bőrömön, ami viszont nagyon tetszett. Akciósan 2300-ért nem volt kérdés, pár nap múlva megvettem. A nyitásért még mindig nem vagyok oda, de a leszáradás tényleg tetszik. Nem egy egyedi illat, nem is olyan ami különösebben addiktív lenne, mégis jól esik néha felfújni, az erdős leszáradás olyan megnyugtató. Ezért az árért teljesen rendben van, a tartóssága sem rossz. Mint ahogy a dobozon írják 99,7%-ban biológiailag lebomló (aluminium és üveg, i guess), állatokon nem tesztelt, nincsenek benne szintetikus színezékek, növényi származékú alkohollal, a többi spanyolt nem tudom lefordítani most, a lényeg, hogy nagyon öko-nak akarják beállítani. greenwashing? probably.

Összességében semmi extra, de ezért az árért miért ne? nem rossz, de nem venném újra. A reklám videójuk nagyon vonzóvá teszi amúgy :DD