runixo

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2018. március 12.

Nagyon elégedett vagyok vele. Pixi-ből volt először kis mintám, amit gyorsan megkedveltem, majd meg is vásároltam a teljes kiszerelést. Elsőre furcsáltam, a ragasztószerű illatát, de mára már kifejezetten tetszik, hogy nincs agyon illatosítva, és egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Szeretem a könnyed, gyorsan beszívódó állagát. Úgy érzem ez az a krém, amiből ezentúl mindig kell, hogy legyen itthon.

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő

HappySkin Pure Touch 2in1 Hidratáló Sminklemosó Arctisztító Kendő
2017. február 26.
(!)

Összességében tetszik a termék, köszönöm szépen, hogy kipróbálhattam. Szimpatikus, hogy semleges illatú, és szépek az összetevői. A kendők elég nedvesek. Szépen lehozzák a sminkemet, de nem érzem teljesen tisztának utána a szemem környékét. Bár nekem az összes hasonló termék után is ez az érzésem. Ha még utána áttörlöm a szememet a jól bevált micellás víz+vattakorong kombóval, akkor még kicsit fekete lesz a vatta is. A vízálló szempillaspirálommal sajnos egyáltalán nem tudott mit kezdeni. Én a mindennapos arctisztításomhoz nem használnám/ nem használom. Utazáshoz ,vagy ha gyorsan szeretnék megszabadulni a sminkemtől, és nincs kéznél vattakorong, akkor nagyon hasznos. Hasonló termékekkel szemben, az összetevői miatt, mindenképp előnyben részesítendő.

Dove Derma SPA Goodness³ Testápoló Krém

Dove Derma SPA Goodness³ Testápoló Krém
2016. október 18.

Dm-boxban jutottam hozzá. Az illata jó, de összetevői annyira nem tetszenek. És eléggé túlárazták szerintem.
Magamtól nem venném meg.