Runway

Regisztráció dátuma: 2015. július 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. július 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2022. január 1.
(!)

Könnyű, hamar beszívódó szérum, remek hidratáló. Az illata számomra egy picit erős, de ez nem mindenkit zavar egyébként, sajnos az én bőröm néha hajlamos érzékenyen reagálni rá. Egyelőre nem tapasztaltam irritációt, remélhetőleg ez a továbbiakban is így marad. Amúgy is nagyon szeretem a niacinamide tartalmú krémeket, szuper hatással van a bőrömre. A csomagoláson azért lenne még mit fejleszteni. Összességében nekem bevált ez a termék, örülök, hogy kipróbálhattam. (tesztelésre érkezett)

Skin 79 Water Wrapping Waterproof Sun Gel UV SPF50+ PA++++

Skin 79 Water Wrapping Waterproof Sun Gel UV SPF50+ PA++++
2021. október 26.

Ez a fényvédő nagyon könnyed állagú, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy semmilyen fehér réteget, és nem lesz zsírosbödön fejed sem tőle. Ráadásul 50 faktoros védelmet ígér. Ja, és árban is elérhető. Hihetetlen, és mégis igaz? Hol lehet a hiba? Nem tudom, de valahogy mégis működik. Na jó, talán a parfümöt kihagyhatták volna belőle, de egyébként szuper termék.

Clinique Turnaround Overnight Radiance Moisturizer

Clinique Turnaround Overnight Radiance Moisturizer
2019. november 25.

Ez egy nagyon remek hidratáló krém. Nem kell sok belőle, és szép, egészséges, ragyogó arcbőrt ad. Éjszakai krémnek ajánlják ugyan, de mivel annyira selymes, puha bőröm lesz tőle, én van hogy inkább nappalra, alapozó alá, mintegy primerként használom.

8 ÖSSZETEVŐ