RuzsnyomNiki

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 13 eladás
Megnézem

Catrice Demi Matt Ajakrúzs

Catrice Demi Matt Ajakrúzs
2020. augusztus 21.

Húha, hát őszintén meglepett engem is a minősége. Azt hiszem közel sem drogériás színvonalú rúzsról van szó. Rengeteg márkás drága rúzst próbáltam, de szerintem abszolút vetekszik velük. Szuper formula, nem szárít de nem is túl krémes, így szuper tartós. Imádom 🥰

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál
2020. augusztus 21.

Az itteni jó vélemények miatt úgy döntöttem, hogy beruházok rá. Eddig szintén a márkától használtam szempillaspirált, viszont a közel 5000 Ft-ért megszerezhető Paradise-t szerettem volna lecserélni kicsit olcsóbb megoldásra. A Paradise nálam az etalon, és ez bár töredék áron van, a tudása is töredék. Persze nem mindegy ki milyen hatást szeretne elérni, de ha szempilla, akkor nekem nem a legtermészetesebb látvány a célom. Annak ellenére, hogy dúsítádt ígér, dúsítani alig dúsít, inkább hosszít. Mindenképp több réteg szükséges. Elhasználgatom, ha már megvan, de nem veszem újra.

Nivea Straight Forming Spray Hajlakk

Nivea Straight Forming Spray Hajlakk
2020. augusztus 21.

Úgy látom én leszek itt az egyedüli, aki imádja. 🙂 Pontksan azt imádom benne, hogy egyáltalán nem ragad tőle a haj, sőt nem ragadnak össze a hajszálak. Hajlakkot főként göndörítés után használok, illetve a babahajak lesimításához. A hullámokat szépen megtartja, a babahajakat pedig a fejemre simítva tartja, anélkül hogy ragacsossá válnának. Nekem ez a termék megváltás.