RuzsnyomNiki

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 29 eladás
Megnézem

Benton Snail Bee High Content Steam Cream

Benton Snail Bee High Content Steam Cream
2022. január 10.

A kedvenc hidratáló krémem. Próbáltam már sok félét, végül mindig rá kellett jönnöm, hogy ennél jobbat nem találok soha. Reggel és este is használható, de én főként esténként szoktam. Tökéletesen hidratálja az egyébként szárazságra hajlamos bőröm, anélkül hogy zsírossá tenné. Reggelre csodásan hidratált, puha lesz az arcbőröm, ráadásul mérsékli/megszünteti a pirosságot, ami nálam elég gyakran jelentkező probléma. A termékcsalád esszenciájával együtt használom, és számomra ez a tökéletes kombó.

Helia-D Narancsbőr Elleni Karcsúsító Gél

Helia-D Narancsbőr Elleni Karcsúsító Gél
2022. január 4.

Vártam a melegító, bizsergető érzést, amit sokan emlegettek, viszont ez nálam teljes mértékben elmaradt. Tudom, hogy a narancsbőr elleni közelemben nem ettől kell várni a csodát. Viszont rendszeres edzés mellett úgy gondoltam kipróbálom, hátha nyújt valami kis pluszt. :) Az igaz, hogy szeretem használni, mert nem ragacsos és rendkívül gyorsan beszívódik valamint az illata is kellemes. Viszont ezeket leszámítva alapvetően semmilyen feszesítő hatásról nem tudok beszámolni. (Pedig jó alaposan be is masszíroztam a comb-fenék tájékon.) No sebaj, elhasználom, még egy kicsi van benne, de újravenni nem fogom, hisz egy klasszikus testápolónál számomra nem nyújt többet.

Organic Shop Shea Vaj és Fehér Tea Testvaj

Organic Shop Shea Vaj és Fehér Tea Testvaj
2021. december 13.

BOR-ZAL-MAS! Életemben ilyen rossz testvajat még nem használtam. Az, hogy az illata kellemetlen és számomra egyáltalán nem fincsi, az egy dolog, ízlések és pofonok. Viszont amellett nem tudok elmenni szó nélkül, hogy nem szívódik be. Este, fürdés után alkalmaztam, és reggelre sem szívódott be. Maradt az a ragacsos, enyhén olajos érzet. Pedig abszolút ígéretesnek tűnt, mert az állaga nagyon hasonlít az általam rendkívül kedvelt The Body Shop testvajakéhoz. Gondoltam, keresek egy olcsóbb alternatívát, de hát ég és föld a kettő. Második használatkor igyekeztem jó sokáig a bőrömbe masszírozni, hátha ezzel jobban elősegítem a gyorsabb beszívódást. Nos, akkor még egy negatív tulajdonságára bukkantam: elkezdett kukacosodni és darabokban leválni a bőrömről. Minden túlzás nélkül azt tudom mondani, hogy ez a termék szörnyű!