RyahOneY

Regisztráció dátuma: 2014. október 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Oriflame Kókuszos Kéztisztító Zselé

Oriflame Kókuszos Kéztisztító Zselé
2020. szeptember 24.

Nehéz értékelni, mert valójában fogalmam sincs, mennyire tisztíthat, fertőtleníthet ez a zselé... :D Az alkoholos illatot nem igazán érzem rajta - legalábbis nem úgy, mint más kézfertőtlenítőknél... Ennél inkább a mű-kókuszos illat érződik (ami annak ellenére, hogy a természetesnek közelében sincs, azért mégsem kellemetlen), meg vlmi halvány alkoholos vlmi. Szóval megadom neki az 5*-ot, de azért csak remélni tudom, hogy tényleg fertőtlenít, legalább valamelyest (nyilván én sem a kézmosást váltom ki ezzel, hanem ha jövök-megyek, kilincseket megfogok, vagy boltból kijövök, autóba ülök stb, és nincs lehetőségem kezet mosni, akkor ez jól jön, mert azonnal kéznél van). Mindenesetre az árát tekintve azért nem valami olcsó kis készítmény, korábban 700 ft-ért rendeltem (magamnak, páromnak is, és tartalékba is vettünk), a jelenlegi katalógusban viszont már ennél is drágább, talán 750 körül van... És ennek ellenére elég pici, 50 ml-s kiszerelés, és azért kell belőle egy adagot nyomni a kézre, hogy érjen is vlmit, nem lehet borsónyi mennyiséggel kalkulálni, úgy pedig vészesen fogy... :/ Egyébként valóban nem hagy ragacsos érzetet a bőrön: felvitel után még ragad, de amint teljesen megszárad a kéz, eltűnik ez a ragacsos érzés is.
Nem biztos, hogy fogok újra vásárolni belőle, de az plusz pont, hogy lecsavarható a teteje, így újrahasznosítható/utántölthető. :) Esélyesebb, hogy megtartom ezt a kicsi flakont, és a nagy flakonos, folyékony kézfertőtlenítőből fogok bele önteni (nem mindegyiknek van elviselhetetlen fertőtlenítő szaga, így alapvetően ezekkel is jól kijövök, csak mivel nagy a kiszerelés, így csak otthon használatosak...).

Oriflame Love Nature Arctonik Aloe Verával

Oriflame Love Nature Arctonik Aloe Verával
2020. június 17.

Azt hiszem, korábban sosem használtam arctonikot, de aztán kb 2 éve megvettem ezt, szettben (leginkább az arckrém miatt). Télen inkább az arckrém kerül elő, mert nagyon ki tud száradni olyankor a bőröm, így nyári viszonylatban viszont már nem tudok meglenni eme tonik nélkül. :) Sajnos nagyon zsírosodik, "fényesedik" ilyenkor az arcom, emiatt sokkal inkább izzadok, melegem van. Viszont ha reggelente áttörlöm vele alaposan az arcbőrömet, egész napra faggyúmentes, száraz, friss érzetet biztosít. :) Én az illatát is szeretem, és a bőrömet sem szárítja nagyon, egyedül az összetevői nem túl barátiak, de képtelen vagyok 5nél kevesebb csillagot adni.

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő
2020. május 19.

Párommal együtt mindketten szeretjük az efféle gyümölcsös fincsiségeket, így hamar el is használtuk. Igazából egy teljesen átlagos tusfürdő ez, kellemesen krémes, nem tudok rá rosszat mondani, de annyira kiemelkedő sem volt, hozta a szokásos Baba tusfürdő minőséget (amit egyébként én nagyon kedvelek: általában finom illatuk van, kellemes a tusfürdők állaga, nem szárít, szuperül tisztít.) Az illata nem kifejezetten dinnyés, de így is jó volt. Egyébként a "Balatoni nyár" felirat különösképpen szíven ütött, mert eddig egyszer jártam a Balatonnál, és az Avon dinnyés tusfürdőjét vittem akkor magammal a nyaralásra, ez az illat nekem azóta is "A Balatont" jelenti. :) Valószínűleg részben ezért is vettem meg ezt is, mert ez a felirat rajta volt, és eszembe juttatta a nyaralás emlékét (ergo hagytam magam a marketing által befolyásolni...). :D Másrészt meg mert a görögdinnye és a sárgadinnye illatot egyaránt imádom, bármiről is legyen szó. :) Az megint más kérdés, hogy ez nem volt igazán dinnye illat, legalábbis nem úgy, mint ahogy pl. az Avoné volt anno, de így is tetszett.