Best of Beauty 2019

Ryana

Regisztráció dátuma: 2012. április 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2018. június 17.

Csodaszer. Nem azért, mert már nincs egy fehér mitesszerem sem. Van. De sokkal-sokkal kevesebb, lassabban telnek meg a kis rohadékok, ritkábban kell tisztíttatni, így rengeteg pénzt meg lehet vele spórolni. Tehát többszörösen visszahozza az árát! Ragyám már nincs is, azt mondjuk nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de sebaj. Az tuti, hogy a kis fehér mocskok kialakulását ha nem is akadályozza meg, de gátolja és jelentősen lassítja.

Nikos Sculpture Woman EDP

Nikos Sculpture Woman EDP
2017. április 28.

Feltűnt, hogy eddig csak a 35-44 köztiek véleményezték ezt a parfümöt? Nem azért, mert csak ennek a korosztálynak való, hanem, mert már mindenki csak emlékből teszi. Én is így vagyok vele. Ifjúkorom nagy szerelme, imádtam, és elszomorított, hogy már nem beszerezhető. Különleges volt, vagány, nőies, egyedi. És hihetetlenül tartós!
Egyetértek PerfumePippi-vel, ez volt a tökéletes illat. Még akkor is, ha levonjuk az ifjúság iránti nosztalgiát, és az emlékezés megszépítő hímporát. Ez a cucc tényleg nagyon tudott.

UPDATE: Ha már véleményt írtam pár hete, felbuzdultam, és utánanéztem. Nagy mákom volt, az ebayen hirdettek egyet bontva, olcsón. A tulaj valamit benézett, mert férfi EDT-ként hirdette a női EDP-t, de én ezzel csak jól jártam. Ismét birtokosa vagyok tehát egy női Sculpture EDP-nek, és még jó ideig boldogan fogom szimatolni, fantasztikus! <3 <3 <3

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Tonik

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Tonik
2017. április 25.

Összehasonlítva egy hamameliszes tonikkal (pl ez: http://kremmania.hu/kremek/mizon-witch-hazel-90-toner) ennek a tisztító hatása röhejesen gyenge. Még a saját faggyút sem képes eltávolítani, nemhogy a sminkmaradványokat.
Persze, nem szárít, nem irritál, de kb ennyi, s ez nem elég.
Akkor használtam, mikor kipróbáltam a frakcionális lézert, és meg voltam pörkölődve. Legalább tudtam valamikor használni, ezért kap három csillagot a kettő helyett.