ryara

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. július 27.

Felét már elhasználtam, és nekem jól működik. Általában 3 csepp argánolajjal keverem és viszem fel smink előtt, szép és egységes alapot ad. Magában annyira nem tetszik hogy vékony réteget hagy az arcon, de keverve szuper.

L'Oreal Elnett Illatmentes Hajlakk

L'Oreal Elnett Illatmentes Hajlakk
2015. február 22.

Tényleg nem ragad össze annyira tőle a haj, bár nekem enyhén száraz érzésem lesz tőle, ha megfogom a hajam. Kifésülni is könnyű vele. Egyetlen problémám vele (de lehet a probléma velem van :D), hogy ez nem illatmentes. Vagy hibás az én példányom- nem tudom :D Tök büdös már a flakonból kifújva rögtön. Fullasztóan... Pár percre rá ugyan ez elmúlik, de én érzem a hajamon utána is. Pedig nincs egy hiperszaglásom :D De egyébként jó kis lakk, mindennapokra tökéletes fixálást ad. Ha göndörítem a hajam akár 4 napig is benne tartja. :) Szóval szuper :)

Balea Trend It Up Lovely Berries Szárazsampon

Balea Trend It Up Lovely Berries Szárazsampon
2015. február 22.

Első szárazsampon volt, amit megvettem és olyan szuper - ha még gyártanák -.- Hogy mindig ilyenekbe botlok bele... Na mindegy, az illata nekem bejött, jó tömény volt, de hamar elmúlt. A dolgát szépen tette, kihúzta a hajmosást ügyesen. Ettől is maradt ugyan kis fátyolos fehér réteg, de ha lefekvés előtt nyomjuk rá, el is tűnik reggelre. Szóval ha valaki talál egy-két kósza darabot még, megéri megvenni :)