ryara

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Elnett Illatmentes Hajlakk

L'Oreal Elnett Illatmentes Hajlakk
2015. február 22.

Tényleg nem ragad össze annyira tőle a haj, bár nekem enyhén száraz érzésem lesz tőle, ha megfogom a hajam. Kifésülni is könnyű vele. Egyetlen problémám vele (de lehet a probléma velem van :D), hogy ez nem illatmentes. Vagy hibás az én példányom- nem tudom :D Tök büdös már a flakonból kifújva rögtön. Fullasztóan... Pár percre rá ugyan ez elmúlik, de én érzem a hajamon utána is. Pedig nincs egy hiperszaglásom :D De egyébként jó kis lakk, mindennapokra tökéletes fixálást ad. Ha göndörítem a hajam akár 4 napig is benne tartja. :) Szóval szuper :)

Balea Trend It Up Lovely Berries Szárazsampon

Balea Trend It Up Lovely Berries Szárazsampon
2015. február 22.

Első szárazsampon volt, amit megvettem és olyan szuper - ha még gyártanák -.- Hogy mindig ilyenekbe botlok bele... Na mindegy, az illata nekem bejött, jó tömény volt, de hamar elmúlt. A dolgát szépen tette, kihúzta a hajmosást ügyesen. Ettől is maradt ugyan kis fátyolos fehér réteg, de ha lefekvés előtt nyomjuk rá, el is tűnik reggelre. Szóval ha valaki talál egy-két kósza darabot még, megéri megvenni :)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2015. február 22.

Kb. annyit tud mint a lovely berries változata, azzal a különbséggel hogy ennek a szaga vmi iszonyat... Nem tudom, hogy dinnyésre akarták-e csinálni vagy sem (mert még arra hasonlít leginkább), de vmi hányingert sikerült összehozni... De amúgy ezt leszámítva jól teljesít. Szép dús lesz a hajam, 1-2 plusz napot ad a hajmosások közt. Maradéktalanul nem tudom eltüntetni törölközővel azt a fátyol-szerű réteget amit hagy, de azt lefekvéskor úgyis kialszom, ezért szoktam akkor használni. Mellesleg olcsó is (499, nem az itt feltüntetett ár!) :) Szóval azért megér 4 csillagot.