s05

Regisztráció dátuma: 2017. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper
2019. július 26.

Nemreg vettem ezt a spiralt es nagyon meg vagyok elegedve vele. Nagyon termeszetes hatasa van, szepen kiemeli a szemoldokot, de szinte eszrevehetetlen, hogy sminkkel javitottam rajta. A szine is pont jo nekem, aminek kulon orulok, mert altalaban szokes es nagyon sotetbarna arnyalatokat gyartanak en meg pont koztes szin vagyok.

MAC Eyeshadow x 9: Princess Jasmine

MAC Eyeshadow x 9: Princess Jasmine
2019. július 12.

Bevallom toredelmesen, hogy ez nem egy nagyon atgondolt vasarlas volt, egyszeruen megtetszett (igen, tudom, csicsas doboz, Aladdin, de akkor is). Hasonlo szineket amugy is hasznalok. Szerintem szepen lehet nappalra es kicsit alkalmibb sminkekhez is hasznalni. Egyeduli csalodas a kozepso sor bal szelso csillogos szine, ami sajnos egyaltalan nem latszik. Amugy a boltban a teszterekbol is ezt a szint probaltak sokan, mert nagyon szep szep lenne, de sajnos "eloben" nem nagyon mutat.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. július 12.

Volt egy nagyon jol bevalt C-vitaminos szerumom (Tindigo), de pont 4-szer annyiba kerul mint ez a szerum, igy gondoltam szerencset probalok vele. Sajnos azt kell, hogy mondjam , hogy a dragabb - nekem legalabbis - jobban bevalt. Minimalis hatast erzek. Kijott par pattanasom, amiota hasznalom, de nem merem 100%-ig mondani, hogy emiatt a termek miatt. Osszessegeben, azt hiszem, maradok a Tindigo-nal, de ha epp nem lenne keznel vagy nem ferne bele anyagilag, lehet, hogy ujravennem.

2 ÖSSZETEVŐ

Nonoxynol-15 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen