s05

Regisztráció dátuma: 2017. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2020. november 16.

Az esti rutin utolso lepesekent hidratalom magam mumiara ezzel a kremmel. Nagyon zsiros es nagyon feher reteget hagy, de engem nem zavar, nagyon-nagyon jol hidratal. Lefekves elott kb 20-30 perccel elottre kell azert idoziteni, hogy kicsit beszivodjon. Az eddigi rutinom sem volt rossz, de ezzel az exrta hidratalassal ugy erzem, hogy most teljes az osszhang.

Hylamide Glow Radiance Booster

Hylamide Glow Radiance Booster
2020. november 16.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a szerumot, a leiras alapjan pont az en hullaszinu boromnek keszult. Probaltam magaban es hidrataloba keverve felvinni, de nagyon furcsan csak a nyakamat es a hajtovemet fogta be foltosan es Trump-sarga szinure. A kopas meg szornyubb, akkor ugy nez ki a nyakam mintha brutal koszos lenne. Ami a hatranya, az az elonye: micellas vizzel sikalva meg lehet szabadulni a csunya retegektol. Nagyon sajnalom a penzt, amit raaldoztam :(

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2020. november 16.

Az allaga kicsit nyulos, ami kicsit megneheziti a felvitelt, de a krem maga nagyon kellemes erzetet hagy, szepen hidratal.En csak ejszaka hasznalom, nem zavar a macera a felvitellel es azzal hogy lassabban szivodik fel, mert a pihe-puha vegeredmenyert megeri :)

2 ÖSSZETEVŐ

Nonoxynol-15 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen