sabrirory

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Hollister Wave for Her

Hollister Wave for Her
2020. december 13.

Nagyon kellemes, lágy, nyári illat. Virágosnak mondanám, de néha elővillan egy kis gyümölcsös aroma is, amit kimondottan szeretek. Akciósan vettem, munkába járós illatnak tökéletesen megfelel. A tartósságával vannak gondok, 2-3 óra után elbújik, semmit sem érezni szinte belőle, így 4*.

Nip + Fab Glycolic Fix Night Pads Extreme

Nip + Fab Glycolic Fix Night Pads Extreme
2020. október 22.

25 éves koromra rengeteg pattanásom lett, még tiniként sem volt ennyi. Már van tapasztalatom AHA+BHA savakkal, azok még nem is okoztak problémát, viszont ez a cucc lángra lobbantotta a bőrömet. Elkövettem azt a hibát, hogy nem csináltam előtte kis területen tesztet...az egész arcomra és nyakamra kentem. Borzasztó vörös lett a bőröm és égett, azonnal mostam le hidegvízzel, mert beleőrültem a fájdalomba. Írtam azonnal a costumer supportnak, hogy mégis hogy lehet ez, de ők annyit mondtak, hogy ez ritka reakciók közé tartozik és kivizsgálják az esetemet a termékfejlesztők, természetesen visszaadják az árát a terméknek, amit ne használjak inkább többet. De! Nem akarom lehúzni ezt a kis kencét, mert amúgy pár napig nem jöttek ki új pattik rajtam, és bátran ajánlom BŐRPRÓBA után bárkinek, aki hasonló bőrproblémával küzd.

Korres Basil Lemon Shower Gel

Korres Basil Lemon Shower Gel
2020. július 25.

Ugyanúgy mint a japán rózsás. Zuhany közben intenzív illata van, aztán eltűnik a bőrömről hiába szagolgatnám.

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: felületaktív összetevők.