Saci22

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. június 3.

I-má-dom! Mindenkinek ajánlom. Nagyon száraz, ekcémás kezem van, kb folyton kenegetnem kell, viszont utálom hogy csúszik meg sokáig krémes marad a kezem egy bekenés után. Na ezt egyből beszívja, semmi olyan nincs benne ami tovább irritálná ha épp lángol az ekcéma, úgyhogy nagyon nagyon jó, az ára is, minden táskámban és az asztalomon is van egy.

Wella Professionals Elements Renewing Shampoo

Wella Professionals Elements Renewing Shampoo
2021. június 3.

Az első szulfát mentes samponom, azt meg kell hagyni nagy változáson ment át rajta a hajtövem és a fejbőröm. Nagyon lassan zsírosodik a hajam, és hajmosás közben is sejmes (régen mindig csont száraz volt a sampontól). Göndör, száraz, nem festett a hajam. Az ára miatt és hogy sok benne az alkohol, amit hosszú távon lehet nem fog szeretni a hajam tovább keresgetek, de megkedveltem ezt is. Sajnos az ára miatt csak 4.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2021. június 3.

Én szeretem, nekem bevált, de nem hinném hogy újra megveszem. A bőröm kedvelte, a vízhiányon szépen segített. A 75 milist rendeltem notinoról, úgy az ára is jó volt. A csomagolása gyönyörű :D végre egy dolog (a többi ekcémás megért) amiről nem gondolnád hogy a patikából van. Első szérumnak szerintem a legtöbb embernek tökéletes választás.