saethara

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. március 20.

Egyelőre nekem nagyon kevés a hidratáló ereje, főleg hogy vagy az AHA-s hámlasztójuk vagy pedig az Azelaic Acid-os krémük miatt most éppen a fél arcom pergamenszáraz és le akar esni.
Viszont még csak 4. napja használom úgyhogy egyelőre nem kiabálom el és nem pontozom le, próbálkozom még 1-2 hétig...
Nagy okosan a 100 ml-es verziót vettem meg úgyhogy eladósorba fog kerülni ha nem jön be.

update 2019.03.20.
Most hogy rendbehoztam az arcom bioderma és bepanthen krém kombóval ezt kenegetem nappalra plusz egy kevés bepanthen krémet és a kettővel együtt nem száraz az arcom...
megpróbálom majd nyáron csak ezt használni a naptej mellett, remélem melegebb időben önmagában is elég hidratáló ereje lesz.

Bepanthen SensiDaily Krém

Bepanthen SensiDaily Krém
2019. március 20.

Mindennapos használattal egy hét alatt szépen segített rendbehozni a túlhámlasztott, kipirosodott, megkínzott arcomat (Bioderma Cicabio krémmel együtt használtam). Úgy olvastam több helyen is hogy a B3 + B5 vitamin kombó és a ceramid sokat segít a bőrön és ebben mindkettő van, ezért is esett erre a választásom.
Rossmannban kuponnal 2700 forintért tudtam megvenni és ha csak arcra használom rengeteg ideig elég, szóval egyáltalán nem vészes.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2019. március 12.

A zsírosabb, nagyobb pórusú T-vonalamra vettem, a szárazabb részekre nem merném használni.
Sajnos úgy vettem észre hogy a mitesszereken nem segített, sem pedig a pórusokon, viszont szárított, húzódott utána a bőröm, nagyon kellett rá utána a hidratáló. Előfordult sajnos olyan is hogy csípett, ilyenkor abbahagytam 1-2 napra a használatát, de sajnos huzamosabb ideig nem tudtam használni.

Próbálkoztam már több fajta arcomosó szappannal is, azt hiszem az én bőröm egyszerűen nem bírja őket, így sajnos kénytelen vagyok műanyag flakonos kímélő arclemosókat használni, bármennyire is szeretném megspórolni a műanyag szemetet.

Ettől függetlenül mivel a mitesszereimmel sem csinált semmit csak szárított emiatt csak 3 pont.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ