Saffy15

Regisztráció dátuma: 2011. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. november 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk
2015. augusztus 26.

Gyorsan szárad, mire végigkenem a kezemet, már az elsőre mehet is a lakk. Kicsit megváltoztatja a köröm színét, de mivel úgyis színes lakk megy rá, így mindegy.
Az eccence alap és fedő lakkját együtt használtam. A lábamon már 2 hete van fent az essence colour and go piros lakkjával és alig 1 mm-es kopás van rajta, de sehol nem pattant le. A lábam kezdéstől számítva 35 perc múlva "használható" volt, pedig 3 réteg lakkot vittem fel (alap, szín, fedő). Tényleg gyönyörű zselés hatást ad a körmöknek, bár nekem még eddig nem volt géllakk a körmömön, tehát ehhez nem tudom viszonyítani. És még most 2 hét elteltével is szép fényes.
3 hét és 4 nap után mostam le a lábamról, a strandolás miatt a nagy lábujjam végéről levágtam a lekopást, mivel már eléggé lenőtt, így nem volt gond. Egyébként meg a többinek semmi baja nem volt. De már nagyon lenőttek, így lemostam és jöhet a következő 3 hét. :)
A kezeimen az avon gyorsan száradó lakkjával van fent. Ennél már gyorsabb voltam, kezdéstől számítva 25 perc múlva már kemény volt a lakk a körmömön. Itt is 3 réteg. Ma van 5. napja a körmeimen és nagyon minimális kopás tapasztalható a körmök végénél, de ha nem 20 centiről nézem, hanem kinyújtva a kezemet, már nem is látszik a kopás. Eddig két kis helyen pattant le a lakk, az egyik a szokásos jobb kéz mutató ujján a köröm szélén, a másik (ez szerintem a lakkozási technikám tökéletlensége miatt) a körömágyamnál lenövésnél nekem mindig van egy kis "kiállás" mivel sok festéket viszek fel oda, na ebből jött le egy kis darab, valószínűleg elakadtam vele valahol. 8 nap után mostam le mivel eddigre már 3 helyen megpattant a lakk, de még nem volt vészes, viszont engem idegesít mikor már nagyon nő le a körömlakk.
Kipróbáltam az avon gél hatású lakkjának parfait pink árnyalatával is és a 14. napon mostam le, bár 1-2 helyen már megpattant, de kis darab és nem volt feltűnő, szóval még akkor is viselhető volt, bár alig bírtam ki, mert nem szeretem a lenövést, de most csak azért is kivártam, míg már nagyon kopott és csak akkor mostam le.
Gyöngyház fényű lakkra felvéve a zselés hatás nem érvényesült nekem annyira, mint a sima lakknál. Legközelebb kipróbálom 2 réteg fedővel, hátha akkor jobban látszik ezen is.
De összességében nagyon elégedett vagyok vele. Már untam a többi lakknál, hogy még 2 óra múlva is elnyomtam, ennél ilyen gond nincs. Felkenés után 5 perc múlva néztem és már kemény volt a lakk és nem is tudtam bele ujjlenyomatot csinálni és párnalenyomat sem került bele.
Imádom! 949,-ért pedig nem is drága, főleg ha még kuponnal lejön belőle 10 %.

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2015. augusztus 26.

Imádom! 949,-ért pedig nem is drága, főleg ha még kuponnal lejön belőle 10 %.

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2015. augusztus 26.

Nekem a parfait pink árnyalat van meg 1 rétegben is szépen fed, ha sikerül egyenletesen felvinnem, mert néha sajnos vannak vékonyabb részek is, de ez inkább az én hibám, mert bármelyik lakknál tudok ilyet produkálni. 1 réteg gyorsan szárad és többel nem is próbálkoztam. 4 nap után az egyik ujjamon javítottam a végén a kopást és az 5. napon mostam le, de az 5 nap alatt 2-szer voltam strandolni, szóval szerintem szuper!
Nem tudom, hogy a strand miatt vagy egyébként is, de nekem kb. 3 nap után már fakult a fénye. Ezért vonok le egy pontot, meg azért mert ahol 2 rétegben kentem, úgy már lassan száradt.+
Most az essence gél alap és fedőlakkjával használom, 14 nap után mostam le, 1-2 helyen egy kicsit lepattant, de nem feltűnő, így még a 14. napon is viselhető volt ez a gyönyörű szín. Ezzel a fedőlakkal nagyon gyorsan szárad!
Akciósan 799,- így már azért nem olyan vészes az ára.
Akinek hamar kopik ajánlom, hogy használjon fedőlakkot, azzal minden körömlakk tartóssá tehető és nem esz meg az ideg, hogy 2 nap után moshatod le.