sajbim

Regisztráció dátuma: 2012. április 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schauma Q10 Hajerősítő Sampon

Schauma Q10 Hajerősítő Sampon
2016. december 13.

Az illata és az állaga nagyon tetszik, viszont a tisztító hatásáról jót nem tudok mondani. Én először megmosom WU2-vel, és csak utána ezzel.
Sajnos az én hajamat bezsírosítja, 2 naponta kell mosnom, amióta ezt a terméket használom.
Ellenben rengeteg babahajam nőt a homlokomnál és a halántékomnál, és a meglévők is nagyon gyorsan nőnek, amióta elkezdtem használni ezt a sampont.
Megy a 4 csillag :)
(Nekem ennél a csomagolásnál még újabb van)

Cien Med Nordic Protect Fast Absorbing Hand Cream

Cien Med Nordic Protect Fast Absorbing Hand Cream
2016. december 5.

3 vagy 4 napja vettem, azóta kb ennyiszer használtam a cserepes, repedezett, szárazságtól bevérzett kezemen, és pihe puha lett ettől a krémtől ...
Hihetetlenül jó, én is csak ajánlani tudom :)
A glycerin csodákat művel :) Nekem az illata is kellemes, szeretem :)
Ha elfogy, akkor biztos hogy újra veszem! Sőt, betárazok belőle, mert nagyon nagyon jó termék, és jó ha van tartalék is, ki tudja,hogy meddig lesz a Lidl-ben ;)

Alverde Zauberwald Szemceruza

Alverde Zauberwald Szemceruza
2016. szeptember 8.

Én anno 2 db-ot vettem belőle, azt hiszem a Magic Forest árnyalatból, mert nagyon szép ez az enyhén zöldes árnyalat, a szemem színéhez is jól passzolt.
Még mindig megvan, azt sajnálom, hogy már nem lehet kapni :( :( :(
A színe tökéletes, az állaga se rossz, viszont egy nagy hátránya van, mégpedig az, hogy csak hegyezős változatban lehetett kapni.
Emiatt 4 *-ot adok neki, egyébként minden szempontból elégedett voltam vele, és újra venném, ha ismételten visszakerülne a dm üzletekbe.