sajtosszenya

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon
2019. október 4.

Nem teljesen friss az "élmény", de a lényeg, hogy befürödtem ezzel a samponnal is:( Viszkető, érzékeny seborrheás fejbőrre, vékony szálú hajra próbáltam alkalmazni. Már az első mosás utáni napon éreztem vmi furcsa irritációt a fejbőrömön, ami a második napra csak rosszabb lett és ráadásul még fokozottan zsírosodott is a hajam. Második használat után, mivel a tünetek intenzívebbek lettek, nem adtam neki több esélyt letettem ill. a piactéren eladtam. Nagyon csalódott voltam, mert a márka olajos tusfürdője nálunk egyeduralkodó és a kézkréme is tetszik. Az állagáról, illatáról és a csekély habzásáról korábban leírtakhoz csak csatlakozni tudok. Summa summarum hisztis fejbőrű egyéneknek a termék leírásával ellentétben én egyáltalán nem ajánlanám jó szívvel ezt a sampont.

aloedermal 2 az 1-ben Tusfürdő és Sampon

aloedermal 2 az 1-ben Tusfürdő és Sampon
2019. szeptember 19.

Samponnak sajnos nem vált be: az érzékeny, kiszáradásra hajlamos fejbőröm hajmosás után 2. napon már viszketett, egy apró pattanás is megjelent, úgyhogy néhány használat után inkább letettem. Hisztis fejbőrűek a használatával csak óvatosan! Azóta tusfürdőnek használom, az illata karakteresen gyógynövényes, de engem nem zavar, sőt. Az állaga tényleg sűrű, zselészerű, kiadós és habzása valóban mérsékelt. Nem szárít, viszont hidratálásban és tisztaságérzetben nyomába sem ér a Bioderma Atoderm olajos tusfürdőjének, ami árban kb. ugyanez a szint. Nem fogom újravenni, mert samponnak akartam használni és sajnos, ahogy említettem, annak nem vált be.

Ilcsi Csicsókás Testápoló

Ilcsi Csicsókás Testápoló
2019. szeptember 18.

Alkalmi vétel útján jutottam hozzá 2 flakonhoz, amiből az első flakon végén járok. Nagyon megszerettem, mert valóban bársonyosan puhává teszi a bőrt. Az állaga kellemesen vizes, nem túlságosan folyékony, pont jól oszlatható, kenhető. Az adagolhatósága és a csomagolása (airless pumpás tégely) szuper. Személy szerint a felszívódását nem mondanám gyorsnak, mert kell neki egy kis idő, míg maradéktalanul felszívódik, de ez max. 1 perc, szóval egyáltalán nem vészes. Valószínűleg a normál bőröm miatt van, lehet száraz, vízhiányos bőrűek mást mondanának. A színe bézsszerű, illata rendben van (természetes illóolajok), plusz pont, hogy nem úszol illatfelhőben használata után. Kiadósságával is elégedett vagyok, mert egy fél diónyival az egész testemet be tudom kenni. Mindent összevetve szerintem nagyon jól sikerült testápoló. Azoknak, akiknek fontos, hogy megbízható, természetes kozmetikumot (BDIH minősítés) használjanak sallangmentes összetevők nélkül, valószínűleg a 3390 Ft-os ár nem tűnik magasnak. Én egy picit sokallok érte ennyit adni, hiszen mégiscsak 200 ml-ről van szó, viszont ár-érték arányban nem gondolom, hogy ne lenne versenyképes.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ