sajtosszenya

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Natura Siberica Loves Estonia Regeneráló Sampon

Natura Siberica Loves Estonia Regeneráló Sampon
2020. június 19.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be: ahhoz képest, hogy az érzékeny fejbőrre gyakorolt jótékony hatásról írnak, az enyémet már az első használat után nagyon kiszárította és a homlokrészen csúnyán hámlott, hajmosás után feszült az egész fejbőröm. Aztán egy nap múlva viszketni is kezdett.... Adtam még neki két esélyt, a harmadik mosás után tettem félre.
Az illata és konzisztenciája, habzása csomagolása tényleg jó meg szuper, de maga a termék nekem nagy csalódás. Most a feleségem használja, de igazából az ő haján sem művel csodát. Balzsamozást is igényel és azt a regenerációt sem érzékeljük egyelőre, amiről írnak a termékismertetőben.
Update: Feleségemnek sem vált be, mert már hajmosás után 1 (!) nappal nagyon bezsírosította a hajtövet. Kukába került, részünkről ezután nem próbálkozunk a márka samponjaival tovább.

Biobaza Sun S.O.S. Napozás Utáni Joghurt

Biobaza Sun S.O.S. Napozás Utáni Joghurt
2020. április 29.

Frissítés: Arcra is kipróbáltam, miután sikerült egy szezon eleji komoly, napozás okozta bőrpírt összeszedni. Muszáj volt valami célzott készítményt alkalmazni és más nem volt kéznél. Este bekentem és reggelre szépen megnyugtatta a bőröm és még irritációt sem okozott (sem kiütés, sem viszketés). És szerencsére a DM-ben még mindig kapható, webshopban is rendelhető. Abszolút jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Hasonlóan az előttem kommentelőkhöz nekem is nagyon jó a véleményem róla. Igazából tavaly is már bizonyított - kifogástalan az illata, a textúrája, az összetevők is nagyon nagyon rendben vannak. A napozás utáni bőrpírt barnasággá "változtatja" és enyhíti, nyugtatja a bőrt. Ár/érték arányban abszolút rendben van, szerintem simán felveszi a majdnem dupla ennyibe kerülő gyógyszertári (La Roche Posay, Uriage stb) termékekkel a versenyt. Én régebben a DM-ben szereztem be, de mintha lekerült volna a polcokról. Sajnos nem ismert márka, pedig.......

Schauma Hajsampon Keratin Strong

Schauma Hajsampon Keratin Strong
2020. április 22.

Feleségem "impulzusvásárlása" során vette magának, mert "elfogyott a sampon, kell vmi helyette". Ahhoz képest, hogy az ő fejbőre, haja milyen toleráns, ez a termék nagyon tudhat valamit, mert kb. a második használat után olyan makacsul viszkető, sűrű korpát eredményezett, hogy csak na! (Most néhány hete kezeljük Nizorallal.) Emellett a hajtövét annyira zsírosította, hogy hajmosás után 2. nap végére úgy nézett ki, mintha egy hete nem mosott volna hajat és közben százszor leizzadt volna.
A mű illata mondjuk kellemes és nincs benne szilikon. Ennyi. A dobozára a használatot illetőn ezt sikerült felírni: Öblítsd ki. Én hozzátenném, hogy a dobozt kéne kiöblíteni használat előtt, csak hát kár a környezetért....Nálunk a kukában végezte

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ