Saku28

Regisztráció dátuma: 2020. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sheglam The Bubblegum Szemhéjfesték Paletta

Sheglam The Bubblegum Szemhéjfesték Paletta
2021. március 29.

Első sheines palettám, de meglepően csalódás volt, ami ugyan lehet az én hibám és csak nem tudom használni (youtube videókban nagyon szépen működött, úgy mint a Huda), de nekem nem jött be. A pasztell színek amúgy is nehéz eset, de a mattjai alig látszódnak rajtam több rétegben sem, a csillámosai pedig krémesebb állagúak, de nem teljesen krémek, így egyszerűen nem jöttem rá, milyen ecsettel vigyem fel, mert az ecseten nem akar megragadni (az ujjamról, meg a szemhéjamra átragadni nem szeretne).

Revolution Skincare X Jake Watermelon Hydrating Face Mask

Revolution Skincare X Jake Watermelon Hydrating Face Mask
2021. március 29.

Elég könnyen meg lehet venni a dinnyés kinézettel úgy néz ki, de nagyon ki szerettem volna próbálni ezt a maszkot. Az illata remek, a csomagolás nekem nagyon bejön, viszont mint maszk nem igazán. Másodszorra próbálom, és szerintem az egyik leggyengébb maszkom amit eddig próbáltam (beleértve az olcsó saját márkásakat is). Vicces felkenve, ezt meg kell hagyni, viszont az állaga miatt én nagyon nehezen bánok vele: az ecsetről lecsurog, a spatulával meg túl sok kerül mindig az arcomra, ami egy ilyen drága krémnél nem túl előny. De a legrosszabb, hogy engem kifejezetten csíp miközben fent van. Utána nem látom, hogy kipirosodna, de nem kellemes érzés amikor rajtam van (nem mentolosan csíp, olyan viszkető-égetően).

Pantene Pro-V Leave-In Cream Defined Curls

Pantene Pro-V Leave-In Cream Defined Curls
2021. március 29.

Mostanában nagyon ráálltam, hogy megtaláljam az ellenszerét a szálkás hajamnak, ami egyszerűen felvállalhatatlan frissen mosva. Elég jó árban volt, gondoltam kipróbálom. Arra jó, amire szerettem volna, az első napi szálló hajat megszünteti, viszont egyetlen alvás után vége is van, a hullámok esnek szét, szóval tényleg egy napos dolog. Áthidalónak jó, amíg nem kezd el megint szálkásodni 3-4 nap után, akkor mehet rá a spray. Kellemes illata van, félig száraz hajra óvatosan kell eloszlatni, mert nekem néha durván összeragadt tőle a hajam, átfésülve meg hát pont a hullámok vannak oda, visszatér a szénaboglya.

UPDATE: Utálom a csomagolását, alig bírok kinyomni belőle valamennyi krémet. A kupakot teljesen leszedve iszonyatos mennyiség jön ki belőle, vele meg kb semmi csak nyomom világba. A krémmel még mindig nincs bajom, de a tubus miatt elgondolkodtató, hogy veszek-e belőle még.