Saku28

Regisztráció dátuma: 2020. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RIVAL loves me Sminkfixáló Setting Spray

RIVAL loves me Sminkfixáló Setting Spray
2022. június 3.

Nincs viszonyítási alapom, első és egyetlen sminkfixálóm, amit azért vettem, hogy nyáron megfogja, ha a bőrömre vastagabb réteg korrektor/alapozó kell én meg izzadok a napon. A spray része nekem nem működik, köpköd és elmossa amit nem kellene - de lehet csak kifogtam egy selejtet. Kézbe fújva és az arcra tapogatva nekem jól működik, teszi amit ígért, nem mászkál el az alatta lévő dolog (de használok primert is, az is segít valószínűleg). Elég sokra elég.

Natura Siberica Berëza Siberica Sarki Fehér Nyír Pórusminimalizáló Arcmaszk

Natura Siberica Berëza Siberica Sarki Fehér Nyír Pórusminimalizáló Arcmaszk
2022. április 27.

Az illatát pedig annyira szeretném, de nem csak a hámlasztót nem bírja az arcom, a maszkot sem, erősen kipirosodok tőle és ki is pattogok másnapra. Nekem nem igazán csinált semmit a pórusaimmal, egy nagyon picit puhább és tisztább lett tőle az arcom.

Freedom Makeup Professional Pro Blush Pirosító

Freedom Makeup Professional Pro Blush Pirosító
2022. április 27.

Nem vagyok nagy pirosítós, ez az egyetlen pirosítóm és ezt is ajándékba kaptam, de amennyire meg tudom ítélni, erősen pigmentált. A True Loved árnyalat erősen rózsaszín, nagyon óvatosan kell használni, szerencsére az új hajszínem nem annyira üti, mint az élénk vörös ütötte. Kicsit porzik, nekem ujjal működik a legjobban, az ecset túl sokat vesz fel belőle.