Sakura81

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló
2017. október 24.

Csatlakoznom kell az előttem szólóhoz. Ez a krém hihetetlen! Évek óta nem használtam már ennek a márkának semmilyen termékét, mert nem jött be, túl 'szagos' volt minden. De mikor megláttam h szilikon mentes, rögtön érdekelni kezdett. Plusz nagyon 'zöld' volt és engem azzal meg lehet venni nagyon :) akcióban meg is vettem a krémet és a szérumot, és már egészen biztos hogy újra fogom venni. Kb 3 hete használom és bár a bőrömmel előtte sem volt gond, ezzel a krémmel szintet léptem. Koreai rétegzős rutinom van már évek óta és most ebbe illszettem be ezeket. A szérum is jó, de ez a krém utolsó lépésként úgy simul az arcomra mint egy balzsam. Pillanatok alatt beszívódik és fantasztikus az illata, talán körtére emlékeztet, és vmi zöldre. Isteni. Sosem gondoltam volna h pont egy Yves rocher terméktől fogom eldobni az agyam, de ezt nagyon eltalálták! Csak ajánlani tudom!

Innisfree The Green Tea Seed Serum

Innisfree The Green Tea Seed Serum
2016. május 7.

Miután a vonal balancing lotionja holy grail státuszt ért el nálam, hát megrendeltem ezt is. tündéri kis flakonban van, és nagyon szeretem használni. Elég erős illatú, de engem nem zavar, mert friss illat, a szérum gyorsan beszívódik és jó érzetet hagy maga után. Az alkohol sem gond nekem, sőt, egy kicsi kell is, mert pont annyira szárítja a bőröm, h ne legyen egy szem pattanásom se. Nem lesz azonnal látványos hatása, de az antioxidáns szérumok tulajdonképpen befektetések a jövőre. A lotion és ez jól kiegészítik egymást, lehet h tényleg jó ötlet egy vonalból több terméket használni. Csillagos ötös!

BRTC Whitening Sleeping Pack

BRTC Whitening Sleeping Pack
2016. május 7.

Na, ez nálam holy grail. A cosrx mochi-maszkja helyett vettem, mert ha azt több napig használtam, kipattogtam tőle, és bár ettől függetlenül a hatását mádtam, eldöntöttem, lecserélem. Nem láttam az összetevőket, mielőtt megvettem, és ez rám nem jellemző, mert ha lehet, igyekszem kiszűrni a szilikont, attól úgyanis kipattogok. Bosszant, ha a szilikonra alapoznak egy terméket, mert úgy könnyű szép bőrt csinálni, csak azért nem vagyok hajlandó pénzt fizetni. A sleeping pack vonalon viszont lehetetlen szilikon mentes terméket találni. Valószínűleg ebben is van, viszont annyira megtetszett a termék a sok vitaminnal, gyümölcs meg gyógynövény kivonattal, h berendeltem. (egy beauty blogger hívta fel rá a figyelmemet, egyébként). Félve kentem fel, de pár nap alatt eloszlott az aggogalmam. Semmi pattanás, csak gyönyörű bőr. Gyakorlatilag nincs illata, talán egy árnyalatnyi grapefruit, nagyon kellemes az állaga, de aki este felkeni , az számítson egy vékony filmrétegre a bőrén, ami a homlokon reggelig megmarad, hiszen onnan nem dörzsölődik le alvás közben. Ezt reggel tényleg le kell mosni. Nem tudom nyáron ezt hogy fogom bírni, de most nem tudok nélküle élni, minden este felkenem, imádom! ja, és lehet belőle 1800 Ft-ért 20 ml-es utazó kiszerelést rendelni, úgy nem akkora kockázat. Ezer csillag!!!

1 MÁRKA