SaltyDog

Regisztráció dátuma: 2022. szeptember 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. szeptember 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Matrix Total Results Amplify Balzsam

Matrix Total Results Amplify Balzsam
2024. február 18.

A dúsítás nálam nem téma, a könnyebb fésülhetőség, selymesség, lágyság az viszont igen. Vagyis az lett volna, sajnos karcosan csikorog utána a hajam. Illatra, állagra remek, de teljesen feleslegesen vettem meg, B3, nagy vonalakban tartott CGM mellett sajnos nekem nem jön be. Az egyenes hajú nővérem viszont rajongásig szereti- kevés haja is van, az sem vastag szálú-, ott látszik a dússág is egy picit, és gyönyörű fényes, cseppet sem szálló hajat ad. Ha nekem nem is, családon belül bevált.

Chanel Les Exclusifs De Chanel Bel Respiro

Chanel Les Exclusifs De Chanel Bel Respiro
2024. február 14.

Csodazöld. Minden sallangtól mentes zöld nyitány. Frissen vágott fű , lassan bekúszik a napfény, a ragyogó koranyári nap, és persze az aldehid . Finoman lebben a szél, megmozdulnak a virágok, fűfélék , egy kis íriszillat is átlibben, és megjön a bőr, ami mélységet, eleganciát sugall. Nagyon lágy, majdhogynem éteri, dekadens, és előkelő is talán, pedig az egyik leglazább Chanel (legalábbis a L. E. -vonalon ) . Klasszikus, tiszta illat, tényleg a minimálisig lecsupaszítva. Bőrközeli, kicsit talán pimasz, nagyon intim, igazi hangulatillat, életérzés. Volt belőle EDT-m, van -és esélyesen lesz is még- EDP-m, igazi mestermű, pazar példa arra, hogy egy aldehides illat is lehet könnyen viselhető, lágy és halk

L'Artisan Mechant Loup

L'Artisan Mechant Loup
2024. február 14.

A legelső L'artisanok egyike volt, amit megismertem, és ami teljesen magával is ragadt, amióta ismerem, azóta állandó darabom, a niche illatok fénykorának egyik ékköve, a mai napig pazarnak és időtállónak tartom.
A Gonosz farkas. Mogyoróliget alján rothadó levelek édes-nedves földszaga. Az édesgyökér valami mámorító benne, a mogyoró kiemeli, keretet ad neki. A bors csodaszép- bár a L'Artisan borsai általában szépek - , a fássága nagyon férfiassá teszi. Szikár, közben édeskés, lucskos is , háát.. Mocskos, lecsupaszított érzékiség. Elképesztően szép illat. Vagy inkább nem szép, hanem zsigeri, rám nézve afrodiziákum., ezt vállalom nyíltan. Férfiillat, de használom én is, persze csak a nagyon decens megjelenésekkor, a kontraszt valami lehengerlő. A férfinak- aki tudja is viselni - nálam nyert ügye van, szerencsére egészen közelről is ismerek egy ilyen férfit :)