SaltyDog

Regisztráció dátuma: 2022. szeptember 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. szeptember 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Esteé Lauder The Smoother Universal Perfecting Primer

Esteé Lauder The Smoother Universal Perfecting Primer
2023. január 27.

Az állaga mint egy zseléé, de arcon szinte púderes tapintású. A felvitele könyed, a bőrkép, amit nyújt kiegyenlített. Sminkelni könnyű rá, jól is tartja, nem feszít, nem kukacosodik, nem irritál, igaz, nem is plusz hidratáló réteg, de stabilizál, remek alapot ad. Az Estee Lauder termékei megbízhatóak, ha nem is mindig feltűnőek, de lehet rájuk számítani, ez is egy ilyen a sokból. Primerek közt egy megbízható alapdarab

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2023. január 25.

Öszintén bevallom, az életben nem gondoltam, hogy MAC alapozót fogok vásárolni, van pár terméke a cégnek,aminek nagy híve vagyok, de alapozóval, púderrel nem kötöttem igazán barátságot tőlük, nem is kísérleteztem vele jó ideje.. Már a neve sem volt soha szimpatikus, body(?) and face? Mi a fenének alapoznám a testem? Viszont egy ideje gondolkodtam, hogy valami semmiextra kis alapozó, nagyon minimális fedéssel, kis bőrfénnyel pont aktuális lenne, amikor az egyik nálam azért jóval idősebb - nagyonkora hatvanas- kolléganőmet megkérdeztem, mit használ, mert olyan szép, de nagyon természetes a bőre. Ő meg kibökte, hogy bizony ezt. Kifutóban van a termék, üzletben talán nincs is, viszont winter sale-ben a weboldalukon a 120 millis az átlag 50 millisnél is olcsóbb- ugyan a szállítási költségük még mindig irreális, ahogy az is, hogy az mpl-lel dolgoznak-, úgyhogy lecsaptam egyre. N3 , tökéletesen elcsípett árnyalat- köszi findation- , végtelenül folyós. Jól összerázom- hogy ezt kell-e , azt passzolom-, a kis csőrön át szépen adagolható, én az állaga miatt kézzel viszem fel. Alapvetően nincsenek bőrhibáim, úgyhogy egységesítésen kívül többet nem is akarok tőle. Időre van szüksége- és itt 5-8percekről írok-, míg igazodik, és pontosan hozza a várt szép, semmiség kis természetes bőrképet. A fénye pont elég nekem,kis púderrel én átfutok rajta, szépen meg is marad, a vízhiányos bőröm sem bántja. A pírjeimet jól viseli, teljesen elégedett vagyok vele. Hétköznapokra, kis semmiségnek ideális. Hogy a Rdaiant-az új verzió- mennyivel másabb, tud-e többet,azt passzolom

Sisley L’Orchidee Highlighting Blush Pirosító és Highlighter Paletta

Sisley L’Orchidee Highlighting Blush Pirosító és Highlighter Paletta
2023. január 24.

A márka elkötelezett híve vagyok, ha első pillanatra nem is kapok a szívemhez, de hosszú távon, kiismerve a termékeket, lenyűgöznek. Coralom van, ami egy ragyogó korallszín, highlighterrel kombinálva. Ez az alapkiindulás. Szép. Ha kinyitom a palettát, belenyúlni sincs kedvem,úgy érzem, csak belerondítok. Gyönyörűen felfekszik az arcra, de valahogy nem, valahogy kívülálló marad. Nem highlighter, nem is belülről sugárzó fény, egy szép pirosító, remek fénnyel, de nem érint meg, nem ragyogtat fel úgy igazán. Végtelenül csalódott vagyok, bevallom, mindazok mellett, hogy ez egy felsőkategóriás termék, egy álom, de valahogy nem kapott el. Estig csodásan tart, de nem, talán a könnyedsége hiányzik ? Próbáltam többféleképp felvinni, több ecsettel, de nem, nagyon jó, csak nincs bája, nincs pont az a kraft, ami akár hiba, esetelenség is lehet, ami nekem hiányzik ? A termék hibátlan, az is benne van, hogy az alapozóimmal nem ápol jó viszonyt, vagy én vagyok pipifaxos.