salymf

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

O'Keeffe’s Lip Repair Unscented

O'Keeffe’s Lip Repair Unscented
2021. február 10.

Nagyon szeretem. Nem az a tapadós-ragadós, de mégis érezni, a szél által vörösre kifújt ajkaimat egy éjszaka alatt rendbe tette. Este felkenem fogmosás után, és még reggel is érezni a hidratáltságot, napközben sem feszül a bőr a számon. Biztos újraveszem, ha elfogy.

Balea Copacabana Bodycreme

Balea Copacabana Bodycreme
2021. február 10.

Tetszettek a krém összetevői, és reménykedtem, hogy egy kis nyári hangulatot csempész majd a napomba, úgyhogy a kosaramban landolt. Az illata nekem kicsit erős, édes, de nem vészesen kellemetlen. Ami viszont már problémás, hogy nehéz eloszlatni és lassan szívódik be. A hidratáló hatása is hagy némi kívánnivalót maga után, pedig egy gazdag krémnek tűnik felkenéskor, viszont másnap már semmit nem érzek a hatásából. A tégely fele még megvan, biztos nem veszem újra.

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. február 10.

Harmadik hónapja használom a terméket a tisztítást követően, a szokásos hidratálóm előtt. Nem vettem észre sajnos semmi különöset, nem javult a bőröm, de nem is romlott. Ha este csak ezt használtam, hidratálót nem, akkor olyan érzetem volt, mintha a bőröm egy száraz maszk lenne, így mindig hidratálok utána. Számomra nem csodaszer, pedig szerettem volna nagyon.