Samantha

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2020. március 11.

Amikor zsíros volt nagyon a hajam és hullott, akkor használtam a cseppekkel együtt. Nagyon sokat segített a hajhullásomon, meg nem szüntette, de felére csökkentette. A hajhullás akkor állt el, amikor megszüntették az okát. De javulást addig csak ezzel a termékcsaláddal értem el.
Most a nagy meleg miatt nagyon zsíros és lapos a hajam. Nem hullik, de elég tré. Eszembe jutott, hogy ismét csinálok egy kúrát.

Update: Ismét ezt használom, mert az Avonos csalán sampont megszokta a hajam. Nagyon jó volt vele hajat mosni. Nem ragadt, nem nehezíti el a hajat, nekem különösen nem gubancolt. (Hajvégápolót használok.) Csak jót tudok r9la mondani. Ár érték arányban is jó. 530Ftért vettem. A hasonló hatóanyagú samponok 1000Ft felett vannak.

Update: Gócos fog miatt hullani kezdett a hajam. A gyökérkezelés után másfél héten belül felszámolta a hajhullást. Ahogy használni kezdtem, már a mosás alatt is kevesebb jött ki. Nyilván fel kellett a számolni a gócot, de most is sokat segített, hogy hamarabb regenerálódjon a hajam. Sok babahajam nőtt. Most már végleg ennél a márkánál maradok.

Update
Hajhullás kezelésében verhetetlen.

Dove Invisible Care Floral Touch Golyós Dezodor

Dove Invisible Care Floral Touch Golyós Dezodor
2019. december 22.

Maximálisan hatásos. Kellemes, nem tolakodó illatú, ami megmarad egész napon át. Nem fogja be a ruhát. Tartós.

Syrene Kamillás Babahintőpor

Syrene Kamillás Babahintőpor