samelike

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Kallos Haj Pro-Tox Kannabisz Hajpakoló Krém

Kallos Haj Pro-Tox Kannabisz Hajpakoló Krém
2024. március 19.

Drogériában megtalálható pakolások közül messze a legjobb, amit mostanában próbáltam. Derékig érő, vékonyabb szálú, szőke hajam van. A gubancok az ősellenségeim. A pakolást hajmosás után törölköző száraz hajon használom, minimum 30 percet hagyom fent. Az illata kellemes nem hivalkodó, állagra kellemesen sűrű nem az a folyós fajta. A hajszálaim csak úgy szippantják be. Ez a pakolás klasszul feltölti a hajam, nagyon szép dús hatást eredményez. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajamat sem. A kiadós mennyiség ár érték arányban szerintem verhetetlen.

Lactovit Original Tápláló Tusfürdő

Lactovit Original Tápláló Tusfürdő
2024. március 19.

A kedvenc tusfürdőm! Nagyon tápláló, tényleg érezni lehet, hogy hidratálja bőrt! Ez mellett a tusfürdő mellett nincs szükség még 1kg testápolóra, sőt én egyáltalán nem használok tusolás után. Ami plusz pont, hogy a kis fiam érzékeny bőrét sem bántja.

Essence Chilly Vanilly Szem Alatti Krém

Essence Chilly Vanilly Szem Alatti Krém
2024. március 19.

A limitált kollekció megjelenésekor vásároltam meg, így nagyjából 1.5 hónapja használom. Véleményem szerint nagyon klassz kis termék, tényleg egy kis pötty elég belőle! Nekem nincsenek mély sötét karikáim, viszont rám fér a frissítés már. Nagyon szépen terül, világosít (de nem brutál módon), nem kukacosodik és ami a lényeg, napvégére sem aszalja össze a bőrt. Én bb krém fölé használom, nagyon szépen egybeolvad, mintha ott sem lenne. Ad egy pár órányi alvás illúziót az összképhez. Nagyon sajnálom, hogy limitált a kiadás, ha láttok belőle még akkor bátran ajánlom!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ