samelike

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító Krém

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító Krém
2021. január 9.

Nagyon kis arctisztító termék. Hamarosan elfogy a 200ml-es kiszerelés. Ennek vonatkozásában elmondhatom kevés kell belőle, alaposan tisztít és nem nyugodt marad utána az arcbőröm. Kifejezetten nem szeretem a csontszáraz érzést arcmosás után. Esténként olaj lemosást követően használom, reggelente pedig önmagában. Hozza azt, amit elvárok egy ilyen terméktől. Külön pluszpont számomra, hogy nem kell belőle sok egy-egy használat során. (Zárójelesen jegyzem meg, hogy előtte CeraVe-t használtam, amit egyszerűen nem tudtam gazdaságosan azt hígabbnak éreztem, nyilván az is egy jó termék egyébként.)

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. január 9.

Ez az a termék, amit nagyon bánok, hogy nem előbb kezdtem el használni. Hihetetlenül jó barátságba kerültem vele.
A hosszútávú hatásairól később updatelek, mivel fontosnak tartom, hogy mit eredményez 10 hónap múlva. Pár hónapja használom és a foltjaimon, hegeimen vettem észre változást, azaz látványosan szebb a bőrképem. Egységesebb, feszesebb és lényegesen egészségesebb ezáltal. Heti 3 alkalommal használom, kizárólag esténként. Természetes magas faktorszámú napfényvédő mellett reggelente.
Sajnos 33 évesen vannak már ráncaim (munka, gyerek, egyetem), így hosszútávon várok igazi csodára: halványabbnak szeretném látni a homlokomon lévő 2 ráncot illetve a szemeim alatti részt simábbnak. Abban hiszek és vallom, hogy a termékeket rendszeresen kell használni, így ilyen jellegű terméknél úgy vélem 1 év távlatában tudok majd érdemben nyilatkozni, addig kenegetem magam jó szívvel.
Az eddigi eredményekre is jár az öt csillag.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. január 9.

Jó kis szérum, rétegezős rutinban használom azokon a napokon amikor a hidratálásé a főszerep és hétvégente reggeli rutinban. Puhább a bőröm és némileg tölti is, én komplexebben nézem a dolgot, nyilván a termékek pozitív hatása összetevődik ilyenkor. Kényeztető pluszként tudnám jellemezni, ilyenkor télen ez nagyon jól esik szerintem mindenki bőrének.
Fogadjátok meg a tanácsokat ne száraz bőrre vigyétek fel (nedves illetve tonik után közvetlenül) és zárjátok le hidratáló krémmel.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ