Best of Beauty 2019

samelike

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum
2018. október 11.

Édes kis semmiség... Nem érzem azt, hogy a hidratálóképessége meg lenne, 2-3 pumpányit simán beszippant az arcbőröm. Elhasználom, de újra nem fogom vásárolni.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2018. október 11.

Kellemes meglepetés volt, most használtam el az utolsó cseppjét. Szépen ápol, simává varázsolta a hajam. Nekem abszolút nem volt gazdaságos a termék, szinte pillanatok alatt elfogyott. A másik problémám, hogy a hajamon 2 napig éreztem a hatását, utána teljesen elvesztette a simaságot puhaságot. Azt gondolom, hogy rövidebb hajzuhatagon tud működni gyakori hajmosásnál. Az én derékig érő hajamon nem teljesítette a "bábum" hatást. Nem tartom kizártnak, hogy újra fogom vásárolni, de csak akcióban. Árkategóriájában megfelelő termék!

Anastasia Beverly Hills Matte Lipstick

Anastasia Beverly Hills Matte Lipstick
2018. október 11.

Vikimitől vásároltam két csodálatos árnyalatban, a Kiss és a Spice. Szerintem nagyon jó kis ajakra való termék, egyáltalán nem szárít, minimális a kopása, szépen terül, nem emeli ki az egyenletlen felszínt sem. Mind két szín nude. A Kiss egy semleges, olyan kis alapszín szinte, mint az eredeti színe a számnak. A Spice egy enyhén terrakottás beütésű meleg tónusú árnyalat, simán hordható a mindennapokban is. Elégedett vagyok velük, a neszesszerem állandó lakói lettek.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ