samelike

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Artdeco Perfect Color Lipstick

Artdeco Perfect Color Lipstick
2020. június 20.

A legkedvesebb rúzsom manapság a Feminine style 896-os számmal. Tökéletes mindennapi, nude rúzs. Rózsás barackos tónusú, kellemesen illeszkedik egyáltalán nem hivalkodó. Viselni nagyon szuper, hidratáló és simító hatását érezni. Ezáltal aláírom, hogy az ajkaim kiváló állapotban vannak. Tartóssága közepes, de könnyen javítható napközben. Akcióban vásároltam, így aztán pláne kedves számomra.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2020. június 14.

Hasonló termékem még nem volt, így összehasonlítása alapom sajnos nincs. Másfél hónapja használom rendszeresen, és azt kell mondjam, hogy biztosan újra fogom rendelni. Alapvetően jó pár olyan terméket próbáltam az elmúlt időszakban, ami kívánságlistán szerepelt. Így ezáltal összhatásában együttesen sokat javítottak a bőrömön, ezt látom és tapasztalom. Ez a termék önmagában véve is szuperül hidratál, simít és szebb egységes arcbőrt képez. Enyhén ragacsos, ami pár perc múlva beszívódik. Remekül lehet rá sminkelni és reggeli/esti rutinban is megállja a helyét. Az első időszakban esténként használtam, tapasztalatként elmondhatom, hogy reggel nem voltam gyűrött és az arcszínem is kezdett alakulni. Majd átálltam a reggeli használatra, alapozót jól viseli és nem végére se lett sivatag az arcom. Pár hete reggel és este is használom, szebbnek látom a bőröm. Én jó szívvel ajánlom, ár érték arányban jó vétel.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2020. május 23.

A termékkel való kapcsolatom már 2 évre nyúlik vissza. 2018, nyarán vásároltam először, annyira utáltam, hogy azt nem tudom nektek leírni... ki is dobtam kb 3 hét után. Azóta viszont rendszeres látogatója lettem az oldalnak és a fórumnak, számtalan cikket olvastam. Így újra próbára tettem a terméket, aminek a tapasztalatairól beszámolnék.
Alapvetően számomra a termék csak és kizárólag az esti rutinban fér meg, szigorúan hidratáló arckrémmel keverve. Ez egy nehezen beszívódó kence, illetve az állag finomításának is jót tesz ha az esti hidratálóval vegyítem. Ezzel a kombinációval körülbelül 10 perc alatt beszívódik.Ha önmagában használnám garantáltan fekete mitesszerekkel lennék tele, viszont így ez nem fordul elő. Tudatában vagyok, hogy ezen termék termék összetevő hosszútávon fogja éreztetni a hatását, nyilván ezért is érdemes kívül belül a c vitamin pótlást megejteni. Alapvetően nem tudom megmondani, hogy ettől a terméktől e vagy a tudatosabb rutintól, de szebb, azaz egységesebb az arcbőröm. Feltűnő vulkanikus képződmények nem jelentek meg, irritációm se volt. Úgy vélem ár-érték arányban érdemes próbára tenni és kitapasztalni a használatát.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ