samelike

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs
2020. február 10.

Topless árnyalat a mindennapi darabom, igazi natúr szín. Nagyon szép fényt ad, olyan kis édes semmiség, ami nem feltűnő, de mégis van valami a számon. Nem egy tartós darab, de cserébe bárhol bármikor tükör nélkül felkenhető. Nem szárít, ad egy kis selymes érzést az ajkaknak. A kupakja viszont csalafinta, így táskába nem szeretem bedobni, félek a balesetektől. Az árát tekintve akció nélkül húzós, de kuponnal leakciózva már baráti.

Juvia's Place The Nubian Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Nubian Eyeshadow Palette
2020. február 10.

Szintén akcióban sikerült megrendelnem, egyáltalán nem volt rá szükségem csak a belső vezérhangya énem kapott vérszemet. Meleg barna palettaként jellemezném, pár mutatós színnel. Nekem az alsó sor egy kicsit sok, sötét és nem igazán tudom kihasználni. A felső két sorral több sminket készítettem. Minőségileg kiváló, tartós, építhető, nem potyognak a színek, jól satírozhatóak. Ami miatt végül is 4 csillagra értékelem, hogy igazán világos csontszínek nincsenek benne. Számomra akkor lenne az etalon, ha egy fényes és egy matt világos bézs vagy fehér belekerült volna. Annak lehet jó választás, akinek nincsenek ilyen színei, ez egy alap paletta, annak viszont kiváló minőségű.

Juvia's Place The Douce Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Douce Eyeshadow Palette
2020. február 10.

Álmaim palettája volt, régóta vágyakoztam utána! Egy hihetetlen szuper és nagyvonalú akcióban rendeltem meg. 40% és ingyenes szállítás volt a forgalmazó oldalán. A színek mesések, könnyen satírozható, építhető és bámulatosan tartós sminket lehet készíteni a palettával. Mivel még ismerkedem a színekkel és szeretem kitapasztalni, ezért azokról írok, amiket próbáltam: a matt bézs egy puha terülő szín, önmagában vagy alapnak is kiváló, a széles elsatírozásához is megfelel; halvány rózsaszín egy üde friss szín kicsit porosabb állag, egyáltalán nem hivalkodó; a két világos irizáló szín mesés, egyáltalán nem potyognak, fényesek, akár szemzugba vagy a mozgószemhéjon is potyogás nélkül egész nap tartanak; a téglaszínt mélyítésre használtam egy leheletnyi elég a tökéletes árnyékhoz, mint a sötét barnából. A zöld és a fémszürke színt még nem próbáltam, nem volt alkalmam. A paletta szerintem tökéletes választás, ha az ember a barnák/szürkék bűvöletéből ki akar törni és némileg egy színesebb sminket szeretne, ami nem túl sok a munkába/hétköznapokra. Elégedett vagyok a palettával, hatalmas panok, nem porolnak, satírozhatóak és nem utolsó sorban alap nélkül is tartós színekkel rendelkezik. Jó vételnek érzem, egyértelmű az öt csillag.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ