Samirah

Regisztráció dátuma: 2013. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Eveline Fresh&Soft Hidratáló Krém

Eveline Fresh&Soft Hidratáló Krém
2014. július 23.

Én is kipróbáltam ezt a krémet és nekem sem jók a tapasztalataim. A használata után mintha valami filmréteg maradt volna, nem hidratált kellőképpen és az illata is zavaró volt nekem.

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2014. július 22.

Szuper egy alapozó, egyetértek az értékelésével, én is imádom / imádtam.
Sajnálom, hogy megszüntették.
Mivel az előnyeit már annyian leírták előttem, és nem akarom ismételgetni, úgysem tudnék már újat írni róla, röviden amit én is megemlítenék:
közepes fedésű, természetes finisű, finom illatú, könnyen eloszlatható, higiénikus adagolású....
Nekem nemrég sikerült még egy párat a Dm-ből vadászni tartalékba.
CherryBlossom, timmantyú, és aki velem együtt hiányolja ezt az alapozót:
Megkérdeztem a Müllerben, azt mondták ezt megszüntette a Bourjois,
de a Healthy Mix Radiance Reveal van helyette, ez az új változata.
Nem tudom ezt ismeritek e már, de én megnéztem itt a krémmánián és tényleg nagyon hasonló az összetétele, a csomagolása és az értékelése is nagyon jó. Én ezt az új változatát a Dm-ben is látom egy ideje, ugyanazon az áron. Ha jól emlékszem 4.299 Ft-ba kerül.
Úgyhogy ha vásárlás előtt álltok lehet, hogy ezt érdemes kipróbálni, talán ez is ugyanolyan jó.
Én legalábbis nagyon remélem.

Konad Speciális Körömlakk

Konad Speciális Körömlakk
2014. július 22.

Nekem három lakkom van belőle. Fehér, fekete és ezüst. A fehér és a fekete nagyon jól pigmentált, az ezüst sajnos nem, ezért azzal nem lesz annyira kontrasztos a minta. Régóta megvannak de ugyanolyan jó a minőségük mint az elején. Hamar száradnak ezért a minta felvételénél gyorsnak kell lenni, ezen tapasztalataimat a lemeznél le is írtam. A kopást megelőzendően száradás után egy réteg színtelen lakkal át szoktam húzni.
Az ára ... hát nem túl olcsó, de rengeteg mintát lehet vele készíteni.