Sammael

Regisztráció dátuma: 2018. december 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RIVAL loves me Mattitude Lip Kit

RIVAL loves me Mattitude Lip Kit
2020. szeptember 20.

Ugyanaz a problémám vele, ami a másik testvérénél is. Miért nem lehet azt a színt bele adni, ami a dobozán szerepel? Vettem egyet, ami a dobozon szép rózsaszín, S a termék benne pedig barna. Kicsit kiakadtam, amikor megvettem és észre vettem, de ettől függetlenül maga a termékkel nincs bajom, mert szép és tartós. Sőt, szerintem tartósabb, mint a testvére. Remélem nem dőlök be újra a csomagolásnak és sikerül egy rózsaszín árnyalatot beszereznem.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2020. szeptember 20.

Nekem a Berry bossy árnyalat van még, ami a számon egy nagyon mély, sötét lila színben mutat. És ez egyszerűen nagyon gyönyörűen mutat! Szép matt, a fedése pedig kiváló. Tartós, és egyáltalán nem kenődik. Én ehhez 900ftér jutottam hozzá, de eredeti áron is megvenném, mert egyszerűen mesés. 🥰🥰🥰

Essence Witch Side Szemhéjpúder Paletta

Essence Witch Side Szemhéjpúder Paletta
2020. szeptember 9.

A Revolution márkát nálam magasan veri az Essence, és ez alól ez a paletta sem kivétel. I M Á D O M ! Nagyon kihasználható színek, nagyon jól összekombinálva. Nagyon pigmentált, nekem egyáltalán nem porol. A csomagolásról pedig nem beszélve... Mesés ! Ennyi pénzért, ilyen palettát? Ha valaha elfogy, újra veszem! 🥰