sammy

Regisztráció dátuma: 2011. október 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. október 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Zarkoperfume The Muse EDP

Zarkoperfume The Muse EDP
2020. augusztus 8.

Miután megvettem, úgy igazságos, ha felpontozom öt csillagra. A túlterhelt szaglóközpontnak nagyon jól tud esni :)

Próbálok megmaradni a parfümnél és nem az előttem szólók személyiségét boncolgatni. Az én szívemet nem dobogtatta meg a múzsa, de 4 csillagot megér és szerintem az egyetlen, amire a Zarkoperfume vonalon megéri költeni (a többi illatukkal a molekulákon lovagolnak, nekem azok már Geza Schön agymenéseként se tetszettek).
A The Muse olyan, mintha a Warm Cotton és a Puro Lino karcmentesített változata lenne, hasonlít a H&M T-Shirt illatára, de attól szebb és van olyan elegáns, mint a Byredo Blanche. Nekem jobban bejönnek a szúrós mosópor illatok, de ez a lágyított megoldás sokkal kihasználhatóbb. A Puro Lino aldehidje pl. annyira erős, hogy meggondolandó milyen alkalomra fújjuk. Ez bárhova, bármikor felölthető, a tartóssága kifejezetten jó.

Lush Let The Good Times Roll Testpermet

Lush Let The Good Times Roll Testpermet
2020. július 31.

A szegfűszegtől megfosztott Yog Nog, egy kis fahéj azért lehet benne. Kifújáskor masszív talán, vajas, karamellás, az első órában tényleg popcorn vagy inkább karamellás gabonapehely, majd diszkrétebb sütiillat lesz . Óvatosan adagolva nem fullasztó, pikáns darab. Nagyon tartós, ruhán durván tartós, sálra, kabátra úgy fújjátok, hogy napok múlva is ott lesz. Egyértelműen hűvösebb idő után kiált, én azért esténként randalírozok vele itthon kánikulában is :P A család békésen tűri, sőt, férj szerint "nem rossz". Csalóka, nem egyszer éreztem, hogy most már elég, édes, édes és édes, telítődtem, másnap alig vártam, hogy hazaérjek és fújjam. Csak gourmand lelkületeknek, ez csak édes :))

Lush Plum Rain Testpermet

Lush Plum Rain Testpermet
2020. július 27.

Vérnarancs, majd narancsos PEZ cukorka illat, én szilvát nem találtam benne. A kevésbé tartós testpermetek közül van.

24 ÖSSZETEVŐ