samtelen

Regisztráció dátuma: 2012. június 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Natura Siberica Hajhullás Elleni Sampon Minden Hajtípusra

Natura Siberica Hajhullás Elleni Sampon Minden Hajtípusra
2020. június 9.

A konkrét hajnövesztő és hajhullás-gátló hatását nem figyeltem meg - igaz, annyira nem is néztem - de szerintem ez egy tök jó sampon. Jók az összetevői, és bár nem olcsó, de sokáig elég. Ráadásul nekem nem kell a használata után balzsam, mert elég puha így is a hajam és úgy veszem észre, hogy dúsabb is. Az illata meg valami egészen fenomenális. (És még a flakonja is gyönyörű.) Újravevős, az biztos. Örülök, hogy rátaláltam a márkára a bioboltban.

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém
2019. december 2.

Sokat elmond, hogy bár újabban vegán natúrkozmetikumokat veszek (YR-éknak a vegán minősítés tudtommal nincs meg), de ezt újra vettem mégis, mert tényleg jó krém. Igaz, még kuponnal is fájó lehet az ára, de megéri. Nekem zsíros a bőröm, tartottam is eleinte a nehéz, viaszos állagától, de reggelre kisimultabb a bőröm tőle tényleg és nem zsírosította.

BaByliss HSB100E Elektromos Hajsimító Kefe Ion Funkcióval

BaByliss HSB100E Elektromos Hajsimító Kefe Ion Funkcióval
2019. július 15.

Az előzménye az, hogy a fodrásszal brahiból egyenesre száríttattam a hajam, aztán utána a barátaimat sokkolta, hogy milyen jó a hajam és mennyit fiatalít. Namondom, akkor beszerzek egy hajvasalót, az egyenesre szárítás nekem macerás.

Egy Remington vasaló és eközött vacilláltam, de az Extreme Digitalnál le van árazva és meggyőztek a vélemények.

A használata abszolút "hülyeálló" és gyorsan és jól működik. Nem azt a teljesen lelapított egyenes hajat csinálja, hanem hagy benne valamennyi tartást is. Öt perc alatt kész lett a frizurám vele, szárítás után. Megérte megvenni.

1 MÁRKA