samtelen

Regisztráció dátuma: 2012. június 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém
2019. december 2.

Sokat elmond, hogy bár újabban vegán natúrkozmetikumokat veszek (YR-éknak a vegán minősítés tudtommal nincs meg), de ezt újra vettem mégis, mert tényleg jó krém. Igaz, még kuponnal is fájó lehet az ára, de megéri. Nekem zsíros a bőröm, tartottam is eleinte a nehéz, viaszos állagától, de reggelre kisimultabb a bőröm tőle tényleg és nem zsírosította.

BaByliss HSB100E Elektromos Hajsimító Kefe Ion Funkcióval

BaByliss HSB100E Elektromos Hajsimító Kefe Ion Funkcióval
2019. július 15.

Az előzménye az, hogy a fodrásszal brahiból egyenesre száríttattam a hajam, aztán utána a barátaimat sokkolta, hogy milyen jó a hajam és mennyit fiatalít. Namondom, akkor beszerzek egy hajvasalót, az egyenesre szárítás nekem macerás.

Egy Remington vasaló és eközött vacilláltam, de az Extreme Digitalnál le van árazva és meggyőztek a vélemények.

A használata abszolút "hülyeálló" és gyorsan és jól működik. Nem azt a teljesen lelapított egyenes hajat csinálja, hanem hagy benne valamennyi tartást is. Öt perc alatt kész lett a frizurám vele, szárítás után. Megérte megvenni.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen
2019. június 25.

Vásárláshoz kaptam, de sok haszna nincs. Könnyű felvinni, de cserébe ragad és idegesít, hogy rajtam van.

1 MÁRKA