samunagyemese

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Armonia Natural Biotin Sampon

Armonia Natural Biotin Sampon
2019. szeptember 14.

Újra rendeltem. Most nyáron a mindenféle nyaralások miatt kisebb kiszerelésű samponokat használtam, más márkától, mert azt gondoltam, megtehetem. Hát nem. Visszatért a hajhullás, ami gyakorlatilag az egész évben megkeseríti az életemet. De mikor a tavalyi őszön, télen és idei tavaszon ezt a sampont használtam, jelentősen javult a hajmennyiségem és minőségem is. Úgyhogy visszatérek hozzá, mert nem tudok hatékonyabbat jelenleg a piacon ebben az árkategóriában.

Naturpolc 99% Tisztaságú, Természetes Aloe Vera Gél

Naturpolc 99% Tisztaságú, Természetes Aloe Vera Gél
2019. május 25.

Sajnos nagyon rossz termék. Nemhogy nem hidratál, de kegyetlenül szárít, sőt, olyan komedogén, hogy a fal adja a másikat. Fogalmam sincs mi van benne, de hogy ez nem aloe vera, az biztos. Nekem van itthon egy 4 éves aloe verám, időként szoktam használni, tudom milyen az állaga, hatása. De ez..... Még a Mülleres 90%-os aloe gél is aloább, mint ez. Szerintem ez gyári glicerinzselé.
Pénzkidobás. Sajnálom.

Hada Labo Gokujyun Super Hyaluronic Acid Cleansing Oil

Hada Labo Gokujyun Super Hyaluronic Acid Cleansing Oil
2019. május 25.

Japánból rendeltem, relativ hamar megjött, 10 nap alatt. Szeretem a Hada Labo Premium Tonikját, és a Premium tonikkal átitatott arcmaszkot is, úgyhogy komoly elvárásaim voltak.
Közepesen könnyű olaj. Nem vízszerű, de nem is klasszikusan olaj-sűrűségű. Jól lehet vele dolgozni. Leszedi az alapozót, a szemfestéket, maszkarát is, mondjuk én nem hordok vízálló sminket, nem nehéz lemosni. Eddig csak az újragondolt Balea szemfestéklemosó lapocskáknak nem sikerült leszedni a sminkemet. 😀
Viszont kb 2 hetes használat után azt kell mondanom: szárít. Kifejezetten száraz lett a száj- és orrkörnyéki bőröm. És a száraz bőr alatt, apró gyulladások indultak meg, amik nem tudnak a felszínre jönni a bőrszárazság miatt.
Durván kell hidratálni utána.
Száraz bőrűeknek nem ajánlom.