Samybubu

Regisztráció dátuma: 2012. május 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál
2018. június 22.

Borzalmas, annyi terméket vesz fel a kefe, hogy csodálom, hogy meg tudom emelni, hiába próbálom lehúzni, rajta marad a fél tubus... Összetapadnak tőle a szempilláim, percekig nem szárad meg, elkenődik, nem hosszabbít és nem is dúsít (hacsak azt nem vesszük dúsításnak, hogy az összes szempillám egy nagy pillává tapad össze). Összességében számomra teljesen használhatatlan, pedig többször is próbálkoztam vele.

Yamuna Szőlőmagolajos Testápoló

Yamuna Szőlőmagolajos Testápoló
2016. november 23.

A DM boxban volt még nyáron, és úgy látom, hogy nagyjából egyedül vagyok vele, de szerintem borzalmas szaga van, és nagyon ragacsos is, nagyjából olyan érzés, mintha valami mesterséges kékszőlőlevet kenegettem volna magamra. Felkenés után pár perccel már mostam is le, mert nem bírtam elviselni magamon a szagát. Továbbadtam anyukámnak, őt annyira nem zavarja az illat, szóval elhasználja, de ő sincs oda érte.

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál
2016. június 19.

Nem vagyok biztos, hogy pontosan ugyanez a spirál, de az enyém is XXL volumen névre hallgat. Semmit nem csinál, de legalább borzasztó büdös és irritálja a szememet. Nem értem, hogy lehet XXL a neve, mert én még egy M-et sem adnék neki.

2 ÖSSZETEVŐ