sandorjudit

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sundance Sonnen Light Lotion Kókuszillatú Naptej

Sundance Sonnen Light Lotion Kókuszillatú Naptej
2020. április 28.

Ez a világ legjobb napteje (ahhoz képest, hogy gyakorlatilag nem is naptej, csak egy napozó lotion). Az illata maga a nyár, sosem égtem le mellette, pedig nem szoktam sokszor újrakenni magam. Egy ideje nem láttam a DM-ben, nagyon remélem, hogy nem vonták ki a forgalomból!

Herbária Cserszömörcés Szájvíz Mentolos

Herbária Cserszömörcés Szájvíz Mentolos
2020. április 28.

Többször újravettem már és szeretem, hogy természetes az íze/illata. Nekem ez szimpatikusabb, mint a túl erős, mentolos, ilyenolyan ízű szájvizek. Mivel vízzel higítva kell használni, egyáltalán nem kellemetlen. A legjobb viszont az benne, hogy nagyon jó gyógyír volt az aftámra és a gyulladt ínyemre. Ha valakinek ilyen problémája van, próbálja ki mindenképp.

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel (régi)

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel (régi)
2020. április 28.

Először próbáltam ezt a micellás vizet és meg vagyok vele elégedve. Eddig általában Isana vizet használtam, abban pedig nem tetszett, hogy nagyon felhabzik. Ennél szerencsére nincs ilyen gond, a sminket is megfelelően leszedi. Illata csak nagyon minimális, kissé a gyógyszertári termékekre emlékeztet, amit én személy szerint kedvelek. A szememet egyáltalán nem irritálja, nem szárítja az arcbőrt sem. Azért esett erre a választásom, mert szerettem volna magyar terméket használni, amivel kicsit csökkentem az ökolábnyomom is. 🙂