Best of Beauty 2019

sandra1230

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder
2019. május 16.

Pezsgő színűt választottam belőle és én valahogy maximálisan megvagyok vele elégedve. Tegnap 990 Ft-ra volt a DM-be le értékelve annyiért szerintem megérte. Nem is beszélve a dobozkáról ami mágneses tehát nem fog ki esni belőle a festék. Nem tudom ki találta ki de szerintem minden szemhéjfesték zárójára kellene! :D Ugyanis én hajlandó vagyok leejteni őket ami után nyilván az ajtó része is szét törik. A tükör benne is tök praktikus. Színe is tökéletes igaz furcsállom egy kicsit, hogy csillog hogyha egy nude színről van szó annak miért is kell csillogni!? Tartósságával sincs problémám. Ha hasonlóan következő alkalommal is ki fogom ilyen jó áron tuti beszerzek még egy pár árnyalatot viszont 2700 Ft-ot kicsit sokallok egy mono szemhéjpúderért.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2019. március 24.

Ár-érték arányba maximálisan jó! Száraz, vízhiányos bőröm van amit egyáltalán nem szárít. Nem oxidálódik felkenés után (mint más alapozóknál ez is előfordul) kifejezetten fehér bőrszínem van és egyáltalán nem üt el sehol rajtam. Átlagos fedése van de ha egy kicsit több kell valahova akkor plusz réteget teszek fel rá nincs ezzel gond. Illata nem tolakodó igazából alig lehet érezni rajta bármit is.

Tom Tailor Be Mindful EDT

Tom Tailor Be Mindful EDT
2018. november 17.

Szerettem volna egy kicsit édeskés ám friss illatot és végül erre a parfümre esett a választásom. Szerintem mindegyik Tom Tailoros parfümnek van egy ugyanolyan alap illata úgy mint ennek a fajtának is. Tartósságával teljesen meg vagyok elégedve.