sandra1230

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. február 8.

Update: Közbe lecseréltem és azóta is keresek olyan sampon-balzsam párost ami nem zsírosít. Egy tubus elhasználása után vettem észre a hajamon, hogy borzasztóan zsírosít. 2-3 naponta kellett mosnom a hajamat ami nálam hetente 1 alkalom után kicsit megdöbbentő volt. Az illata még mindig jó de ha huzamosabb ideig használom a párost nagyon zsírosít. Kár érte.. :( Egy csillag csakis az illata miatt.

A balzsamjával együtt vettem meg először az illata fogott meg. Nálam teljesen bevált puhította a vastagszálú töredezett hajamat valamint az illata is nagyon tartós amit eddig egy sampon-balzsam kombónál se tapasztaltam szóval ez nálam plusz pont. :)

RdeL Young Matt & Poreless Primer

RdeL Young Matt & Poreless Primer
2020. február 8.

Nálam a mattító hatás nem volt elsődleges inkább egy ár-arány értékben megfelelő jó primert kerestem alapozó alá ezért esett erre a termékre a választásom. Harmadjára veszem újra nagyon jól dolgozik az alapozóval teljesen egyenletessé teszi a felvitelt. Illata nincs kicsit gél állaga van.

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder
2019. május 16.

Pezsgő színűt választottam belőle és én valahogy maximálisan megvagyok vele elégedve. Tegnap 990 Ft-ra volt a DM-be le értékelve annyiért szerintem megérte. Nem is beszélve a dobozkáról ami mágneses tehát nem fog ki esni belőle a festék. Nem tudom ki találta ki de szerintem minden szemhéjfesték zárójára kellene! :D Ugyanis én hajlandó vagyok leejteni őket ami után nyilván az ajtó része is szét törik. A tükör benne is tök praktikus. Színe is tökéletes igaz furcsállom egy kicsit, hogy csillog hogyha egy nude színről van szó annak miért is kell csillogni!? Tartósságával sincs problémám. Ha hasonlóan következő alkalommal is ki fogom ilyen jó áron tuti beszerzek még egy pár árnyalatot viszont 2700 Ft-ot kicsit sokallok egy mono szemhéjpúderért.