sandra1230

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mixa Micelláris Víz Száraz Bőrre

Mixa Micelláris Víz Száraz Bőrre
2021. január 29.

Legjobb micellás víz! Leertekeleseken nagyon jó áron ki lehet fogni plusz Rossmann 10%os kupont felhasználva nagyon baráti az ara.
Nincs erős illata✓
Nagyon jól tisztítja a sminket is✓
Nem csíp✓
Nincs ragacsos érzet a bőrön a használata után✓
Száraz, vízhiányos bőröm van csak a Mixa termékeit használom évek óta és azóta nem jön darabokban le az arcbőröm.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. február 8.

Update: Közbe lecseréltem és azóta is keresek olyan sampon-balzsam párost ami nem zsírosít. Egy tubus elhasználása után vettem észre a hajamon, hogy borzasztóan zsírosít. 2-3 naponta kellett mosnom a hajamat ami nálam hetente 1 alkalom után kicsit megdöbbentő volt. Az illata még mindig jó de ha huzamosabb ideig használom a párost nagyon zsírosít. Kár érte.. :( Egy csillag csakis az illata miatt.

A balzsamjával együtt vettem meg először az illata fogott meg. Nálam teljesen bevált puhította a vastagszálú töredezett hajamat valamint az illata is nagyon tartós amit eddig egy sampon-balzsam kombónál se tapasztaltam szóval ez nálam plusz pont. :)

RIVAL loves me Matt & Poreless Primer

RIVAL loves me Matt & Poreless Primer
2020. február 8.

Nálam a mattító hatás nem volt elsődleges inkább egy ár-arány értékben megfelelő jó primert kerestem alapozó alá ezért esett erre a termékre a választásom. Harmadjára veszem újra nagyon jól dolgozik az alapozóval teljesen egyenletessé teszi a felvitelt. Illata nincs kicsit gél állaga van.