saniko0093

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit
2020. április 1.

Reign árnyalatban van meg. A ceruzája használhatatlan, a rúzs pedig betonkeményre szárad, és cserepes hatást kelt a felkenés után már 10 perccel. Muszáj volt fölé hidratálnom, hogy el tudjam viselni. Biztosan nem veszem újra.

NYX Full Throttle Ajakrúzs

NYX Full Throttle Ajakrúzs
2019. december 11.

A szívem szakad meg, hogy kivonták a forgalomból ezt a rúzst.. Sandman árnyalatban van meg, a ceruzájával együtt használom. Sötét, telített árnyalatokban TÖKÉLETES, eszméletlenül tartós. Picit szárít, de a rúzs teteje egy mini lecsavarható ajakbalzsamot rejt, a rúzs színével megegyezőt.
Sajnos megvettem világos rózsaszínben is, de abban a színben rettenetes az állaga/színe a számon.

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2019. december 11.

Nagyon szép színei vannak, telt, pigmentált rúzs. Sajnos nálam a tartósság az egyik fő szempont, mivel hétköznapi rúzsozó vagyok, egész napra, munkába. Hát ezt maximum színházba fogom felkenni, mert sem az ivást, sem az evést nem bírja egyáltalán. Nem szárad meg, végig krémes-folyékony marad. Akkor már inkább a pupa krémes rúzsaira szavazok, azokat sokkal kellemesebb viselni. Az illatát sem szeretem.