sannabella

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Vaseline Lip Therapy + SPF15

Vaseline Lip Therapy + SPF15
2020. július 13.

Azt hittem ugyanaz lesz, mint a kis tégelyes verziója. Bőrgyógyász írt fel gyógyszertári kutyulós vazelint zsírozónak a Medinac-kúra mellé, és nagyon szuper volt, de sajnos azt csak otthon lehet használni (higiéniai okokból), ezért gondoltam beszerzek valami úti verziót, amiben nem kell az ujjammal belenyúlkálni.
A sebesre száradt vörös számon nem láttam a színező hatását, minden esetre könnyebben és szebben szívódik be, mint a gyógyszertári barátja. Valószínűleg enni fogom a következő hónapokban, így updatelek majd. Addig is megéri az árát (Carmexnél mindenképpen jobb, ezt azért szükséges hozzátenni).

H&M Fixáló Púder

H&M Fixáló Púder
2020. június 23.

Ez az egyetlen púder, amit eddig újravettem, de csak azért, mert mindkét alkalommal le volt árazva kb 600 forintra. Gyorsan átfényesedik, poros a bőröm, és elég könnyen beleül a ráncokba, ha nincs odaragasztva a bőrre. Igaz, a kiszerelése sokáig elég a kompakt méretéhez képest, kemény utaztatás alatt sem törik, a tükör is szuper benne.
Legközelebb inkább befektetek egy megbízhatóbb darabba, mert ez télen sápít, nyáron meg semmit sem segít.

H&M Krémpirosító

H&M Krémpirosító
2020. június 23.

Uh, ezt el is felejtettem, első pirosítóm!
Nagyon szerettem, halvány barackos-rózsaszínűm volt arany csillámokkal. Nagyon jól lehetett építeni és nem is mászott el, sajnos a csomagolása siralmas minőségű, le is tört a teteje, szerintem valamikor ekkor hagyhattam abba a használatát.