sannabella

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

183 Days by Trend It Up In A Tube Volume Vízálló Szempillaspirál

183 Days by Trend It Up In A Tube Volume Vízálló Szempillaspirál
2019. március 7.

Csomós lesz a szempillám tőle, nagyon ragadós a festék, használat közben nem praktikus ez a fajta kefe (ilyen sűrű festékhez főleg). Számomra ez a kezdeti lelkesedéssel szemben egy nem, ettől függetlenül másnak még kényelmes lehet. Ettől függetlenül valóban vízálló és mélyfekete színű, amit ígér azt teljesíti, és különleges a csomagolása.

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál
2019. március 7.

Volt már alverdés szempillaspirálom, amit imádtam, viszon régóta vadásztam barna spirált, és nagyon örülök, hogy pont az alverde kínálatában találtam egyet.
Nagyon szép pillákat lehet vele készíteni, de valóban nem az a műszempilla hatás, csak nagyon természetes, inkább egy plusz réteg a pillákon, ami megszínezi és hosszítja a pillákat. Érdemes lehúzni a festéket a keféről használat előtt, mert nagyon sok terméket vesz fel az - amúgy szuper - fej.
Nem vízálló, sőt, megfelelő előkészület nélkül könnyen elkenődik ezért kap csak 4 csillagot.

(Valaki lejjebb írta, hogy kicsit csípi a szemét. Egy idő után nálam is jelentkezett ez a probléma.)

Ziaja Olíva Micellás Lemosó

Ziaja Olíva Micellás Lemosó
2019. március 7.

Utazáshoz vettem a mini kivitelét. A lemoshatatlan szempillaspirálomat egy fél pillanat alatt leszedte. Nagyon jóleső érzés használni, szépen tisztítja a bőrt, gondolkodom a nagyobb verzió megvásárlásán.