sannabella

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil
2021. május 12.

A sima lip balm után szerettem volna több félét is kipróbálni, mert az nagyon szuper volt.
Az itteni jó értékelések miatt erre esett a választásom - mondván, hogy nem színez és jobb az illata kicsit.
Hát... egyik sem igaz erre a termékre. Érzetre és állagra is tök más, mint a sima változata, rohadtul csúnyán színez szerintem (tipikus szörpbajusz). Nekem ez nagyon nem. Sajnálom, hogy nem az eredetit vettem :(

Burt's Bees Beeswax Lip Balm

Burt's Bees Beeswax Lip Balm
2021. május 12.

UPDATE:
Elhasználtam az egészet, újra is vettem. Nagyon szuper, kényelmes, bevált, jár az 5 csillag.

Valóban, hasonlít a Carmex-re, de ez nekem valahogy sokkal jobban bejön. Nem hagy maga után "csúszós" érzetet, nem olyan, mintha lenne egy réteg az ajkaimon. Tetszik, hogy a bőröm melege nem olvasztja meg, mivel a carmex-nél és a vazelinnál is észleltem, hogy hő hatására lefolyik az ajkamról.
A mentolos bizsergető érzés gyorsan elmúlik, utána véleményem szerint alig lehet észrevenni, hogy rajtam van. Jó sűrű az állaga, összességében nekem nagyon tetszik a termék.
Nem tudok sokat elmondani az ápoló hatásáról, mivel csak pár napja használom, szóval ha valaki gyors csodaszert szeretne, akkor ne ezt válassza.

Vaseline Lip Therapy + SPF15

Vaseline Lip Therapy + SPF15
2021. március 30.

UPDATE:

Színező hatása nincs, viszont "meguntam" a használatát, ami számomra azt jelenti, hogy nem volt különösebben semmi extra a termékben. Elhasználtam, egyelőre nem veszem újra.

Azt hittem ugyanaz lesz, mint a kis tégelyes verziója. Bőrgyógyász írt fel gyógyszertári kutyulós vazelint zsírozónak a Medinac-kúra mellé, és nagyon szuper volt, de sajnos azt csak otthon lehet használni (higiéniai okokból), ezért gondoltam beszerzek valami úti verziót, amiben nem kell az ujjammal belenyúlkálni.
A sebesre száradt vörös számon nem láttam a színező hatását, minden esetre könnyebben és szebben szívódik be, mint a gyógyszertári barátja. Valószínűleg enni fogom a következő hónapokban, így updatelek majd. Addig is megéri az árát (Carmexnél mindenképpen jobb, ezt azért szükséges hozzátenni).