Saphira

Regisztráció dátuma: 2012. június 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 7.
Bőrprobléma: -

Avon Distillery Purify Arcolaj

Avon Distillery Purify Arcolaj
2019. október 1.

Első használat alapján: elképesztően könnyen felszívódik (pedig T-vonalban zsíros a bőröm). Illatmentes. Selymes és puha lett azonnal a bőröm felkenés után. Jól hidratál.

Update: 2 hete használom, bababőröm van tőle, évekkel fiatalodott a bőröm, rugalmas, hidratált, normál fényű (már csak az ősz hajszálaimat kellene visszafiatalítani, nem festeni).

* az összetevői között 3 féle növényi olaj, egy szederféle gyümölcskivonata, béta karotin és E-vitamin is megtalálható

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum
2019. április 2.

Fantasztikus termék. Friss citrus illata van, áttetsző géles állagú, könnyen felszívódik, nagyon kevés kell belőle, frissebb, simább, kontúrosabb tőle az arcbőröm. Imádja az érzékeny bőröm. Akinek ragacsos érzetű a szérum, az túl sokat vitt fel belőle. Elég egyetlen csepp az egész arcra. Picit nedves arcon, tisztítás után könnyebb elkenni, hamar beszívódik.

Syoss Root Retoucher

Syoss Root Retoucher
2019. március 15.

10 cm-ről ajánlja fújni, de akkor a lakást is kifested vele, fúj minden felé, csöpög. Olyan mint a szárazjég, lefagy tőle a fejed, közelebbről esélyed sincs fújni. Több jut a haj alatti fejbőrre, mint a hajra, ezért természetellenes látvány a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle. Felvitelét ecsettel ajánlom, arra fújd rá és vidd fel, így nem fagy le a fejed és csak a hajra jut belőle. Barnát vettem, de sötétebb, mint amit vártam. Száradás után is megfoghatja a kezet, ruhát. Az arc vonalához az ősz hajtőre használom, arra jó. Nem veszem újra.

1 MÁRKA

9 ÖSSZETEVŐ