saraba

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Inika Day to Night Eye Shadow Palette

Inika Day to Night Eye Shadow Palette
2019. március 20.

Régóta kerestem olyan természetes szemhéjfestéket, aminek narancsos-rózsaszínes-bordós árnyalata van és matt!, így egyértelmű volt, hogy erre a palettára szükségem van. :D Szuperek az összetevők és a színek. Utóbbiak nem extrém intenzívek, de ez engem nem zavar. Jó, hogy a színek egyik fele matt, a másik fele pedig csak enyhén csillámlik. Nem okoz irritációt a szememnek, ami egy óriási plusz. Egyedüli hátránya, hogy sajnos csak limitált kiadás, másrészt pedig hogy elég nagy a mérete, így utazáshoz vagy napközbeni igazításhoz nem a legkényelmesebb.

Inika Ásványi Alapozó

Inika Ásványi Alapozó
2019. március 20.

Az egyik legjobb tulajdonsága, hogy természetesen tartalmaz SPF25 fényvédelmet a cink és titánium dioxidnak hála. A shade range leírása egy kicsit összezavaró néha, úgyhogy én mintát rendeltem és végül az alapján döntöttem inkább.

A fedése közepes, még korrektorként is jól megállja a helyét. Nyáron jól mattít, az év többi részében viszont az én bőrömet szárítja, így akkor nem használom. Az ára talán soknak tűnhet, de poralapozónak a 8g rengeteg termék és hónapokig elég mindennapi használat mellett is.

Az Inika előtt számtalan más poralapozót kipróbáltam már, de ez lett végül az, ami eddig a legjobban bevált. Az árnyalat amit választottam magamnak (Grace), elég világos, nem túl sárgás, (ami sok márkánál probléma szokott lenni), így ezért is plusz. Szépen beleolvad a bőrbe, nincs az a poros maszkhatás, mint sok előző poralapozómnál.
Az Inika alapból egy nagyon megbízható márka véleményem szerint. Több terméküket is használom, és maradéktalanul megvagyok elégedve mindennel, így nem csak a poralapozót, de a márkát is ajánlom. :)

Mádara Plant Stem Cell Age-Defying Sunscreen SPF30

Mádara Plant Stem Cell Age-Defying Sunscreen SPF30
2019. március 7.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Ismerem a Mádara-t és a természetes fényvédőkkel kapcsolatban sem számítok újoncnak, így az eddigi tapasztalataimmal összevetve tudom véleményezni ezt a krémet.
Az SPF30 faktorszám szuperjó, persze még jobb lenne, ha 50 lenne.
Ha minimális mennyiséget használok, akkor egész jól beszívódik, nem mondanám olajosnak vagy nehéznek sem a végeredményt, ha előtte nem használok semmilyen más krémet. Viszont ha használok, esélyes hogy a Mádara SPF30 felkenése után diszkógömbre hasonlít a fejem, különösen akkor, ha próbálok elegendő mennyiséget használni belőle, ami egy fényvédő terméknél alapvető, hiszen ezáltal kapom meg azt a fényvédelmet, ami rá van írva a tubusra is. Viszont ez a krém csak akkor működik rajtam, ha keveset használok belőle, ami így nem tudom, mekkora fényvédelmet ad.
Ami egyáltalán nem pozitív számomra ebben a termékben, hogy színezett. Az "invisible", ami a csomagoláson fel van tüntetve a krém árnyalatára vonatkozva, egyáltalán nem tartom igaznak, főleg ha világosabb bőrszíne van az embernek. Rajtam pl. elég feltűnően elüt ez a krém az eredeti, eléggé világos bőrszínemtől. A Mádara SPF30 testre való kréme fehér színű, így én azt használom néha arcra is, ha nincs más. Szín tekintetében nekem ideálisabb.
Az illata eléggé egyedi. Nem mondanám borzalmasnak, de olyan extrém kellemesnek sem. Édeskés, vaníliás, ami önmagában engem nem zavarna, ha pár perc múlva elillanna az illat, viszont ezt órákon keresztül érzem magamon.

Összességében úgy gondolom, akinek sötétebb, olive-medium-dark árnyalatú a bőre, annak tökéletes lehet színre ez a krém, mert nem ad extrém alapozós fedést, inkább olyan, mint egy bb krém. Száraz bőrre is megfelelőbb lehet szerintem, de mindenképp érdemes egy mintát próbálni vásárlás előtt.

Én magamnak nem fogom újravenni. A csillagokat legfőképp az SPF30-ért adom, a majdnem tökéletes összetevő listáért és szimplán a tényért, hogy a Mádara évekig dolgozott ezen és a belefektetett munkát értékelem. Plusz, hogy glutén- és mogyorószármazékmentes. Maga a krém sem lenne rossz önmagában, csak nekem nem az igazi.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ