saragallen

Regisztráció dátuma: 2015. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2015. március 22.

Terhessegem alatt hasznaltam, eleg hosszu ideig, jo par tegellyel... a csikok ellen. A hatasa eleg jo volt, jol hidratalt, az illata is kellemes volt (nekem kifejezetten tetszik, hogy nem erosen edeskes vagy fuszeres illata van, hanem olyan egyedibb, kicsit visszafogottabb, szamomra az is jo volt terhesseg alatt, hogy nem volt olyan tartos az illat). Mas terhessegi kremekhez kepest szerintem megfizetheto ara van, es hatasra tok ugyanaz (mondjuk a csikok ugye eleve genetika, de azert megis erdemes ezerrel hidratalni a bort ilyenkor). Nem kell belole sok egyszeri hasznalatra, mert nagyon nehez, allagra is kemenyebb, "vaskos" krem, de cserebe nagyon jol hidratal, nem ragad. Az osszetevok... hat nem szepek :/ De ez van.

The Body Shop Epres Tusfürdő Gél

The Body Shop Epres Tusfürdő Gél
2015. március 22.

Idealis nyarra fokent! Kellemes, ude illat! Sajnos nem habzik tul jol, ezert csak 4 csillagot adok, de egyebkent nekem bevalt :) Hosszu tavon mondjuk az illata nekem kicsit unalmas, de nyarra tokeletes valasztas szerintem - engem nem szaritott.

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream
2015. március 22.

Telen vettem, mert nagyon durvan szaraz volt az arcborom (hirtelen utaztam egy magas paratartalmu orszagbol egy szaraz levegojube es ez teljesen taccsra tette az arcboromet). Azonnal rendbe hozta (foleg a szajam kornyeken ket oldalt), nagyon jol hidratalt. Illatra diszkret, nem ragad, konnyed, kellemes az allaga, nagyon gyorsan beszivja a bor. Plusz nagyon jol lehet ra sminkelni is! Viszont mostanaban meg mar nem kell (igy tavasz-nyar kornyeken mar nem szarad ugy a borom se), szoval most itt maradt a tegelyben, tobb mint a fele... meglatjuk, mikor tudom elhasznalni. Sajnos az osszetevoi tenyleg nem a legszebbek, de amugy nalam jol teljesitett.