sarahL

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2020. május 23.

Pár éve használtam, és most újra megleptem magam vele :) Sokat kísérleteztem más parfümökkel, de egy idő után mindegyiket meguntam... Ezt az illatot viszont soha nem éreztem soknak vagy kevésnek, egyszerűen tökéletes! Mintha a tartóssága is jobb lenne, mint akkor; reggel befújom magam és délutánig/estig érzem ezt a csoda illatot!

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2020. május 15.

Körülbelül 5 éve használom, és nagyon szeretem. Az állaga könnyed, jól kenhető, a fedése is megfelelő. Télen inkább a világos árnyalatot használom, nyáron a sötétebbet, kár, hogy nincs a kettő közötti árnyalatú változat. Viszont, ahogy láttam jelenleg kiárusítják a rossmannban, remélem csak megújul és nem megszűnik!

Blue Up Bohemian Crystal

Blue Up Bohemian Crystal
2020. május 14.

Update: Első hetekben elfújkáltam, és tetszett is, aztán 1-2 hónapig állt a szekrényben, újra elővettem és juj... hányingerem lett tőle.. nem tudom, hogy megromlott vagy csak a kezdeti lelkesedés volt, de sajnos ez messze van az eredetitől :( ...

Évekkel ezelőtt használtam a bright crystal-t és imádtam! Azóta nem vettem újra, mert szerintem a tartósságához képest eléggé túl van árazva.
A bohemian crystal minimálisan karakteresebb, nagyon jól sikerült illat. Sajnos tartóssága ennek sem nagyon van rajtam, a bőrömről kb. fél óra alatt eltűnik az illat (az eredeti azért tovább maradt), viszont a ruhán sokáig érződik. Az üvege letisztult, pont kézre áll, nekem jobban tetszik a versace üvegénél.;)