Saranhuone

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Luxure Etien

Luxure Etien
2021. május 8.

Az eredetit régen egy rokonnál szagoltam, akkor "dzsungel-szag"-ként marat meg az emlékezetemben. Én alapvetően az édes és fűszeres illatokért vagyok oda, de ezek sajnos nem viselhetők 35 fokban. Kánikula használatra tavaly vettem egy H&M Garden nevű illatkát, amivel szerelembe estem, annyira valódi párás erdő illata volt, hogy elég volt becsukni a szemem és máris hallottam a lombokat. Sajnos azt már nem lehet kapni, a maradék pár cseppet féltve őrzöm, viszont jön a nyár és elkezdtem keresni valami erdőszagot :D és kiadta a kereső ezt is meg az eredetit is. Bár itt azt írják, hogy már nem gyártják, a Nyugatiban a parfümösnél még volt jócskán, na gondoltam ez egy jel, próbáljuk ki. Nem olyan tiszta erdő illat, mint a HM mert ebben valamiféle virág is van de az alapérzést nekem nagyon hozta. Meglepően erős illat, a zöld mivolta ellenére, remélem nyáron nem fognak kiájulni mellőlem miatta mert akkor így jártak, ugyanis fújni fogom, az tuti.

Police Legend for Woman

Police Legend for Woman
2021. május 8.

Igaz csak papíron szaglásztam de ez isteni. Úgy látszik, a nem koponyás üvegek lesznek azok a márkától, amik nekem bejönnek, ugyanis nemrég vettem egy üveggel a Shock in scent (lila kaktusz) tesójából is. Legközelebb kipróbálom bőrön is de van egy olyan érzésem, hogy soha véget nem érő parfümlistám újabb darabbal gazdagodik majd.

Essence Wonderful #Pinkandproud Blushlighter

Essence Wonderful #Pinkandproud Blushlighter
2021. április 22.

Extra fehér vagyok, ezért korábbi pirosítós próbálkozásaim rendszerint kudarcba fulladtak, mind virított pedig ügyeltem rá hogy csak mikrogrammnyi mennyiségben vigyem fel. Ezt a terméket eredetileg szemhéjra vettem meg (perverz módon több pirosítót használtam már el így) de minap kipróbáltam arcra is és kellemes meglepetés volt! Nagyon visszafogott, természetes még az én fejemen is, a csillámok pedig nem látszódnak arcon.