Saranhuone

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Demeter Paperback

Demeter Paperback
2022. április 23.

Egy kedves krémmániástól vettem már jó ideje, nem is értem, hogy nem véleményeztem még. Nekem ez az illat a tipikus régi könyv. Valamikor olvastam, hogy a régi könyvek illatát a papír észrevehetetlen de jelen lévő bomlása során keletkező vegyületek és a benne lévő növényi anyagok, illóolajok okozzák. Na ez jutott rögtön eszembe róla. Meglepően erős, bőrös, édeskés, kicsit avarra emlékeztet de érződik rajta a papír és az a jellegzetes antikvárium-illat, amit annyira szeretek. Társaságba még nem fújtam, igazából ritkán használom, itthonra, bekuckózós, megnyugtató illatnak de nem kizárt, hogy valamikor őszies időben felfújom máshová is. Nekem 5 csillag, ezt az élményt kerestem és azt meg is kaptam ezzel az illattal.

Himalaya Szappan Ajurvédikus Olajjal

Himalaya Szappan Ajurvédikus Olajjal
2022. február 24.

Update febr. 24.: A harmadikat használjuk, még mindig totál rá vagyunk függve :D

okt 9.: Teljesen ráfüggtem, nem is nagyon használok tusfürdőt, mióta megvan. Egyszerűen imádom az illatát. Az érzékeny arcbőrömet sem bántja, nem szárít annyira, mint az átlagos szappanok. Ja és borotvazselé helyett is működik. Újravevős!

Balea Bőrkeményedés Elleni Hámlasztó Zokni Feel Well, Mentaolajjal és Zöldtea-Kivonattal

2022. február 8.

Sajnos ez nekem sem jött be. Alapvetően nem szokott bőrkeményedésem lenni, most sem egy rinocérosz talpat kellett volna rendbe tennie. A sarkamon és elöl oldalt volt egy enyhének mondható keményedés, de még azzal sem bírt el. Nem mellesleg azonnal ki is szakadt, ahogy felvettem. Másik zacskót és zoknit ráhúzva vártam 1 órát, utána napokig kenegettem, stb. de egyszerűen semmi az égvilágon. Maradok a habkőnél, az hat kemény 80 ft-ért, ezt meg betudom tanulópénznek.