Saranhuone

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Creation Lamis Spell Potion Magical De Lux

Creation Lamis Spell Potion Magical De Lux
2019. november 16.

Még a nagy meleg idején rendeltem ezt a parfümöt (akciosillaton még kapható volt augusztusban) de akkor valamiért nem volt rajtam illata. Mióta beütött a hűvös, esős idő, azóta viszont egyre többször nyúlok utána. Puha, meleg, mandulás-púderes illat, nem lévén az ilyesmihez elég kifinomult orrom, behatárolni sem tudom hogy mi lehet benne. Az eredeti HP-höz képest nem olyan édes, porosabb. Mióta a megfelelő hőmérsékleten használom, tartós is, a reggeli fújásokat simán érzem délután is, igaz reggel alaposan be szoktam locsolni magam, 100 ml-ből nem spórol az ember annyira :D Tőlem egy 4-est kap, mert a zöld társa (a sima Spell Potion) mind illatban, mind tartósságban lekörözi.

Alverde Glücksoase Női EDP

Alverde Glücksoase Női EDP
2019. november 12.

Lehet a köveket dobálni de ez nekem tetszik. Van most egy zöld teás hajbalzsamom meg egy citromfüves habfürdőm, na azt a két cuccot ha összeönteném + a bergamott és ez jönne ki :D nekem tökre bejön maga az illat, de én alapból szeretem a "gaz" illatokat. Az egyetlen problémám vele az, hogy amilyen erősen nyit, olyan hamar el is illan, egy óra múlva hűlt helye van, emiatt sajnos nekem is le kell pontoznom. :/

Alverde Wunderwelt Női EDP

Alverde Wunderwelt Női EDP
2019. november 12.

Ma fedeztem fel ezeket az illatokat a dm-ben járva és ez tetszett a legjobban. Nekem is a füstölős bolt jutott eszembe meg az illatgyertyák. Rajtam a fahéj érződött ki legjobban meg a cédrus, később a vanília is és olyan régi könyv illata lett. Ja és tartós is, du. 3 körül fújtam a csuklómra (pulóverre is jutott) és még érzem (este 9) pedig már többször mostam kezet. Határozottan bejön, még letesztelem egyszer szerintem, aztán akár haza is viszem.