SaraSzoke

Regisztráció dátuma: 2021. június 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. június 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj
2021. június 15.

Hosszú szőkére festett hajam van.
Jó cucc! Hajmosás előtt felkenem a fülem alatti részre. Nem kell annyi hogy tocsogjon. Várok 1 órát vagy egy éjszakát és aztán hajat mosok. Nagyon szép hajvégeket csinál, megörzi a haj nedvességtartalmàt, sima és fényes lesz. Imádom :)

Olaplex No.7 Bonding Oil

Olaplex No.7 Bonding Oil
2021. június 15.

Nekem 9esre szőkitett hamvasszöke hosszú hajam van, 10 éve festem.
Hajmosás után törülköző száraz hajra szoktam használni. Összekeverek 5-6 csepp 7est egy cseresznye nagyságú 6-ossal és eloszlatom a hajamon. Én a fejem tetejére is teszek de csak lesimogatom a hajtetőmet vele, a tövekhez nem megyek be. Két hajmosás között (5-6 naponta mosom) egyszer ezt meg szoktam ismételni. Így tulajdonképpem nem szárad ki a hajvégem szinte soha. Töredezettsèg is jóval kevesebb. Kombinálom néha ezt a rutint egy pakolásnyi 3assal.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2021. június 15.

Nem rossz cucc, de nekem a nyárra nagyon testes, zsiros.
A szép szinhez heti 1-2-3x fel kellett kennem télen. Arcra is jó amúgy de zsirosít nyilván. A szine szép barna, nem foltos nem sárga. Szépen hidratàl is. Hozza a Dove puhaságot :) A krém nem fogja be a ruhàt, fehérneműt. Van valamennyi barnitó illata.
Nyárra Dr Kelen dark tant vettem, az ennek a picit erősebb vékonyabb textúrájú párja szerintem. Az viszont megfogta a fehér bugyim mielött lemostam a krémet.