saretta

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2021. november 26.

Első hámlasztóm, a mini kiszerelést vettem meg valamikor júliusban és még mindig több mint a fele megvan. Az elején mindennap használtam, de úgy kicsit soknak (és szükségtelennek is) éreztem, most két-három naponta viszem fel este, rozaceás aknékra hajlamos, kombinált bőrömet tisztítás után nagyon szépen egységesíti (ahogy ígéri is), reggelre sokkal szebb a bőrképem. Lehet, hogy majd próbálkozom egy kicsit erősebb hámlasztóval is, de egyelőre ez tökéletesen megfelel.
update: gondoltam egyet, és az esti rutin helyett beraktam a reggelibe és hát wow. Még mindig nem használom mindennap, de azt vettem észre, ha reggel lemosás után áttörlöm vele az arcom, akkor - lehet, hogy bután hangzik, de - olyan szépen kihozza az arcbőröm igazi színét (ami rózsás-világos), szép egységes, üde lesz a bőröm, semmi sápadtság, reggeli lefolyt fakóság. Erre jön még egy kis cerave lotion és uriage kids fényvédő, és kész is az a ragyogó arcbőr, amilyet már rég nem láttam a tükörben :D

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. november 26.

Nagyon szuper ez a krém, a hidegebb idő beköszöntével vettem éjszakai arckrémnek, mert a lotion változatát már kevésnek éreztem (azt reggel még mindig használom fényvédő alá). Kombinált, orcákon rozaceás aknékra hajlamos bőröm van, de nem zsírosítja a zsíros részeket, az érzékeny részeket pedig nem bántja.

update: well, egy-két hét használat után nagyon eltömítette a pórusaimat, az állam környéke és az orrom eléggé hajlamos mitesszerekre, na ez a krém kihozta ebből a maximumot :D nem szívesen pontozom le, mert egyébként ezt a krémet nem igazán szokták ajánlgatni kombi bőrre, amivel tisztában voltam, ennek ellenére mégis megvettem, bízva abban, hogy őszi-téli testesebb hidratálónak jó lesz. Nem tudom mit fogok vele csinálni, talán elhasználgatom testápolónak, de annak meg picit kevésnek érzem (?).

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. október 5.

A kombinált, orcákon rozaceas aknekra hajlamos bőrömnek ez nem igazan jött be. Ez elott babylove ultrasensitiv furdetot hasznaltam lemonak, amit nagyon szerettem, de fogyóban volt, gondoltam váltok valami komolyabb cuccra, erre esett a választásom. Nem zavart egyaltalan hogy nem habzik, kifejezetten tetszett is ez a selymes allag. Első használat után teljesen odavoltam tőle, puha es tiszta lett tole az arcom. De sajnos kihozta a kis piros rozaceas pottyeimet, amik mar jo ideje nem jottek elo, es az orromon, homlokomon ujakat generalt. Probalkoztam meg vele par napig, de csak rosszabb lett, es mar a tisztito hatasat sem ereztem elegnek. Masnak ettol fuggetlenul jo lehet, de nekem off, nem hasznalom el. Talan teszek egy probat a cream to foam verzioval.