sargaeper

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2014. július 7.

Narancssárga változatban van meg, közepes izzadsággátlóról van itt szó. Az illata jó, az állaga jó, könnyű eloszlatni bár tényleg nehézkes a felszívódása és nekem marad valahogy egy fehér réteg a bőrömön, viszont a ruhán valahogy nem tapasztaltam, hogy nyomot hagyna. Negatívum, hogy úgy 5 óránként nem árt utána kenni, mert izzadságszagom volt tőle, annak ellenére, hogy bár izzadós fajta vagyok, nem volt ez rám jellemző. Az izzadást közepesen gátolja, egynek elmegy kategória.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. július 7.

Nem tudom pontosan hányadán állok ezzel a termékkel. Jónak jó de egy kicsit erősebb sminkkel már nem tud mit kezdeni a szememen, csak maszatol de nem szedi le és pandamacit csinál belőlem. Az egyszerű sminket viszont szépen leviszi, mint ahogy az arcon a szennyeződéseket is és jó pont, hogy nem irritálta a szememet. Elvagyok vele, rosszat nem nagyon tudok mondani róla, úgyhogy egy négyest megérdemel.

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás
2014. július 7.

DM-es díszdobozos szerzemény, de nagy kiszerelést biztos nem veszek belőle, konkrétan ugyanolyan sprőd lett tőle a hajam mint előtte volt, semmi pozitív hatást nem tapasztaltam esetében. Az illata nagyjából a szokásos Dove illat, de ennyi, mintha nem is használtam volna. Valahogy a Dove hajas vonalát nem az én hajamra szabták, vagy nagyon zsírosítanak a termékek, vagy semmit sem csinálnak vele.