Sarika18

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. szeptember 23.

Az arcomról szépen eltávolítja a sminket, kellemes érzést hagy maga után, puha lesz az arcom és az olajtól ápolt, hidratált érzése lesz. Pattanásokat nem okozott, nem romlott és nem is javult az arcom a használata alatt. Glamour napokon vettem, még van egy kevés, de most féláron biztosan megint újraveszem. Nekem nem fogy gyorsan, mivel a szememre mást használok, ez kicsit csíp, így ez amolyan ne az a drágább lemosó fogyjon, ami a szememre való, hanem ez az olcsóbb, ezért arc smink lemosására és gyakran reggel sminkelés előtti arctisztításra használom. Féláron ekkora kiszerelés ajándék, akinek pedig szemsmink eltávolításra is alkalmas, igazi főnyeremény.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2017. szeptember 23.

Szeretem ezt a terméket, azoknak ajánlom akik a természetes pillák hívei. Szépen szétválasztja a szempillákat, hosszítja is őket, de számomra nem dúsít eléggé így kiegészítve használom egy másik spirállal ha igazán erőteljes, látványos pillákat szeretnék. Nagy előnye, hogy nem kenődik, szépen a helyén marad, így nem kell a viselésekor 100x megnézni, hogy még mindig nincs-e paca a szemem alatt, felett.

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2017. szeptember 23.

A nagyobb verziót használtam, el is fogyott. Most a 100ml-es kiszerelést választottam, mivel táskában szeretném tartani, hogy bárhol kéznél legyen. Nekem annyira az illata nem tetszik, de hamar el is illan, így nem gond. Nagyon jól hidratál, főleg télen életmentő. A drogériákban 600ft alatt nem nagyon lehet kézkrémet kapni, és amit eddig próbáltam az messze lemaradt ettől, így félretettem az illatot, amit nem kedvelek, de nem is utálok, és a hatása és jó ára miatt ezt vettem és még fogom is ezután.