Sarkanyka01

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2021. március 8.

Nagyon örültem, amikor tavaly májusban rátaláltam, mivel érzékeny bőröm van és nagyon sok termékre allergiás vagyok, de ennél nem jött ki rajtam semmi, pedig az egész testemen használtam.
Aztán 1-1,5 hónap múlva iszonyatosan kipirosodtam tőle és viszketett mindenem, újra le kellett zuhanyoznom, hogy enyhítsem az allergiát. Nem tudom ez miért lehetett, hiszen pár nap kihagyásával rendszeresen használtam.
Ettől függetlenül, ha valakinek nincs hozzám hasonlóan érzékeny bőre, akkor nagyon tudom ajánlani! Kell pár perc, hogy felszívódjon, de megért kivárni, mert már az első használat után is sokkal puhábbá teszi a bőrt, hosszú távon pedig szuperül hidratál.

Nivea Fresh Natural Pumpás Női Dezodor

Nivea Fresh Natural Pumpás Női Dezodor
2021. március 8.

Nővéremtől kaptam meg, mert neki nem vált be (nem volt vele különösebb baja, csak összességében nem tetszett neki).
Nekem az illatával, állagával, tartósságával nem volt problémám, viszont pár nap használat után a hónaljamon pattanásokat/piros göböket okozott..

Balea Schönheitsgeheimnisse Hajerősítő Sampon Manukamézzel

Balea Schönheitsgeheimnisse Hajerősítő Sampon Manukamézzel
2021. február 24.

Finom az illata, de számomra nem vált be annyira. Puha lett tőle a hajam.